کد خبر: 317193 A

با تصویب شورای اسلامی شهر

ایلنا: شهردار کاشان از تصویب اصلاحات پیشنهادی شهرداری در شیوه‌نامه سرمایه‌گذاری شهرداری کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان،سید محمد ناظم رضوی امروز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به نیاز سرعت بخشی در پاسخگویی به درخواست‌های سرمایه‌گذاران، اصلاحات مدنظر هیأت عالی در شیوه­‌نامه‌­ سرمایه‌گذاری به شورای اسلامی شهر پیشنهاد شد که لایحه‌ پیشنهادی شهرداری در صد و پنجاه و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان مطرح و به تصویب رسید.

وی نگاه تعیین ترکیب جدید کمیسیون کارشناسی سرمایه‌گذاری و اضافه شدن یک عضو حقوقی به ترکیب هیأت عالی سرمایه‌گذاری را از تغییرات و اصلاحات شیوه‌نامه جدید نسبت به شیوه‌نامه قبل اعلام کرد.

به گفته وی با تفویض اختیار شورای اسلامی شهر، از این به بعد پروژه‌های سرمایه‌­گذاری صرفاً در کمیسیون و هیأت عالی سرمایه‌گذاری شهرداری مطرح و تصمیم‌گیری خواهد شد که این موضوع سرعت پاسخگویی به سرمایه‌گذاران را ارتقاء خواهد بخشید.

رییس هیأت عالی سرمایه‌گذاری با اشاره به این که شهرداری کاشان مصمم است کتاب فرصت‌های سرمایه‌گذاری کاشان را تدوین کند، گفت: پروژه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلفی از قبیل حمل و نقل،خدمات شهری، انبوه‌سازی مسکونی و تجاری، خدمات رفاهی و تفریحی و گردگشری تاکنون شناسایی شده است که در قالب این کتاب به دو زبان فارسی و انگلیسی چاپ خواهد شد.

سرمایه گذاری شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا