کد خبر: 317925 A

سرپرست فرمانداری کاشان

ایلنا: سرپرست فرمانداری کاشان گفت: اقدامات انجام شده خیرین مسکن ساز نشان از تلاش و زحمات بی‌شائبه این عزیزان در حوزه تأمین مسکن نیازمندان و محرومان منطقه و شهرستان دارد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری ایلنا در کاشان «دکتر حمیدرضا مومنیان» سرپرست فرمانداری کاشان درجلسه مشترک شورای اسلامی شهر، شهردار ومجمع خیرین مسکن ساز با تقدیر از زحمات این مجمع در تامین مسکن محرومین افزود: ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی که بیش از ۶۰۰ واحد آن واگذار شده است نشان می‌دهد که ظرفیت خیرین در حوزه تأمین مسکن محرومان مانند دیگر حوزه‌ها، در سطح استان و حتی کشور به خوبی بروز و ظهور داشته است.

وی اظهار داشت: برای تأمین مسکن شهروندان در حوزه‌های مختلف اقدامات خوبی انجام گرفته است و لازم است بانک اطلاعاتی و شبکه به هم پیوسته‌ای در این خصوص ایجاد گردد تا با هم افزایی ظرفیت‌های موجود و سرمایه‌های فکری بتوانیم با انرژی بیشتر خدمات شایسته‌ای در حوزه مسکن برای مردم داشته باشیم.

مومنیان با تأکید به حفظ حرمت افراد در خصوص واگذاری مسکن به محرومان، یادآور شد: ساز و کار جانمایی و واگذاری مسکن به محرومان باید به گونه‌ای طراحی گردد تا حرمت افراد رعایت شده و حیثیت و آبروی افراد صدمه‌ای نبیند.

سرپرست فرمانداری کاشان از همه دستگاههای خدمات رسان خواست با حداکثر ظرفیت قانونی برای تأمین مسکن در حوزه خیرین مسکن ساز همکاری نموده و اظهار داشت: الحمدالله شرایط خوبی برای همکاری در سطح استان و شهرستان ایجاد شده است تا بتوانیم قدم‌های مناسبی برای تأمین مسکن مردم در حوزه‌های مختلف برداریم.

وی تأمین مسکن را به عنوان نیاز اولیه مردم ذکر کرد و اظهار داشت: وقتی دغدغه زیبا شدن شهر را داریم باید به این موضوع توجه داشته باشیم محرومانی که دغدغه مسکن دارند چگونه می‌تواند از زیبایی و خدمات رفاهی شهر استفاده کنند.

مومنیان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین مجمع خیرین مدرسه ساز و شهرداری کاشان گفت: پیشنهاد می‌شود جزئیات این تفاهم نامه اعم از تأمین زمین، صدور پروانه و شرایط واگذاری واحدهای مشترک به صورت مشخص مورد توجه قرار گیرد.

شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا