کد خبر: 323274 A

مدیرعامل باشگاه فرهنگی باریج اسانس کاشان

ایلنا: مدیرعامل باشگاه فرهنگی باریج اسانس کاشان گفت: تعهد اخلاقی باشگاه فرهنگی باریج اسانس کاشان نسبت به سایر باشگاه‌های کشور شاخص است.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری ایلنا در کاشان «فاطمه حسیبی» مدیرعامل باشگاه فرهنگی باریج اسانس کاشان شب گذشته در نشست خبری با خبرنگاران از دست دادن زنده یاد مهندس حجازی پدر صنعت داروسازی را موجب دستخوش قرارگرفتن مشکلات اجتماعی در ورزش این باشگاه عنوان کرد وگفت: امیدوارم درحال حاضرکه خانواده وی وارد این بحث شده دیگراینگونه مشکلات را نداشته باشیم.

وی جذب نیرو در یک جا متمرکز کردن را موجب انحصاری شدن دانست و گفت: نمی‌خواهیم باریج را انحصاری کنیم بلکه می‌خواهیم باریج را برای کلیه علاقه مندان دررشته‌های ورزشی که مورد نظرمان می‌باشد بازبگذاریم و مربی به روستا‌ها و شهرهایی که استعداد والیبال دارند بفرستیم

خانم حسیبی تعهد اخلاقی باشگاه باریج اسانس کاشان نسبت به سایر باشگاههای ورزشی کشور را شاخص دانست و گفت: اینکه یک بازیکن در شمال کشورعلاقه‌مند به حضور درباشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان شده و توانسته این باشگاه تاکنون سرپا بایستد به خاطر تعهد اخلاقی بوده است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی باریج اسانس کاشان با بیان اینکه این باشگاه به جز سرمایه گذاری دربخش تولید درجهت خدمت به مردم هیچ هزینه دیگری نکرده است گفت: شاید حاشیه در ورزش به واسطه اقتضای آن امر عجیبی نباشد اما به طور کلی متولیان باشگاه هیچگاه دنبال حاشیه نبوده و همواره معتقد به کار در محیطی برخوردار از آرامش بوده‌اند.

وی با انتقاد از برخی اظهارنظر‌ها مبنی بر منافع شخصی گردانندگان باشگاه‌ باریج اسانس در عرصه ورزش خاطرنشان کرد: گرچه اینگونه موضع‌گیری‌ها مسئولان باشگاه را آزرده‌خاطر می‌کند اما با توجه به کار مقدسی که توسط مرحوم مهندس حجازی برای پرورش نوجوانان و جوانان این خطه آغاز شد با جدیت این مسیر را دنبال می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، با اشاره به آغاز دوره مدیریتی خود در سال گذشته با ۱۵۰ نونهال عنوان کرد: از بین این تعداد، ۴۰ والیبالیست نونهال در‌‌ همان ابتدا به آکادمی پیوستند و حتی بازیکنانی نظیر ابوالفضل عظیمی و سینا دیانتی از این آکادمی به اردوی استعدادیابی نونهالان کشور راه یافتند.

حسیبی با یادآوری مقام قهرمانی آکادمی باریج اسانس در رده سنی نونهالان گفت: علاوه بر پذیرفته‌شدگان سال ۹۳، ۷۵ نونهال مستعد از کاشان و آران و بیدگل به آکادمی پیوستند که نتیجه آن کسب جایگاه نخست در رقابت‌های نونهالان رده سنی متولدین سال ۸۱ بود وی همچنین از تأسیس یک پانسیون ورزشی تحصیلی ویژه بازیکنان نوجوان و جوان غیربومی آکادمی باریج اسانس کاشان خبر داد و افزود: این امر برای فراهم کردن شرایط تحصیل برای بازیکنان شهرستانی است که به عضویت آکادمی باریج اسانس در می‌آیند تا موفقیت‌های ورزشی و علمی را توأمان تجربه کنند و از سوی دیگر بخشی از مشکلات باشگاه در این زمینه برطرف شود.

حسیبی با تأکید بر حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان از تیم‌های ورزشی شهرستان بیان کرد: کسب دو مقام نایب قهرمانی استان و یک مقامی کشوری دربین ۱۰۴ تیم از افتخارات این آکادمی در حمایت از نمایندگان ورزشی شهرستان است.

نخستین مدیرعامل زن باشگاه ورزشی کشور همچنین از عدم حضور تیم والیبال باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان در مسابقات لیگ کشور خبر داد و افزود: بانوان والیبالیست این باشگاه در لیگ استانی شرکت کرده است و چهار بازیکن باریج اسانس به جمع تیم منتخب والیبال بانوان استان اصفهان دعوت شده‌اند.

حسیبی با تأکید بر نگاه ملی در باشگاه‌داری گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان تنها متعلق به به شهرستان کاشان نیست و به همه ایران تعلق دارد و بر اساس این تفکر، باشگاه با هدف پرورش استعدادهای والیبال در سراسر کشور تا پایان امسال اقدام به راه‌اندازی آکادمی در چهار استان کشور می‌کند تا با توانمندسازی این نیرو‌ها، از آن‌ها در باشگاه و سایر تیم‌های والیبال استفاده شود.

وی همچنین علاقه باشگاه به تیمداری در چهار رشته بدون حاشیه را متذکر شد و افزود: رشته‌هایی نظیر سنگنوردی، تنیس روی میز و شطرنج از جمله رشته‌های مورد نظر باشگاه برای حضور مؤثر در امر تیمداری است.

سرپرست تیم آکادمی والیبال باریج اسانس کاشان نیز در این جلسه با اشاره به همگروهی این تیم با چهار رقیب جدی در مسابقات لیگ دسته اول، گروه نماینده کاشان را گروه مرگ نامید و تصریح کرد: نماینده کاشان در این رقابت‌ها با تیم‌های پاس خراسان، شهرداری اراک، شهرداری بجنورد و متین دامغان هم‌گروه است.

ایمان سرانجام همچنین با اشاره به قرعه استراحت تیم کاشانی در دوره نخست مسابقات دسته اول بیان کرد: تیم آکادمی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان در نخستین بازی خود در این رقابت‌ها چهارشنبه هفته آینده میزبان شهرداری بجنورد است.

وی بومی گزینی را از مهم‌ترین اهداف این باشگاه عنوان کرد و گفت: برای اولین بار آنالیریم در کنار تیم باریج اسانس خواهد بود تا بتوانیم با صعود جزء تیم‌های مدعی باشیم.

سرمایه گذاری صنعت والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر