کد خبر: 332286 A

به مدت 13 شب برگزار می‌شود؛

مدیر فرهنگسرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، از اجرای نمایش شاد و موزیکال «راز عروسک» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان،  امیر سعید نبی در گفتگو با خبرنگاران گفت: این نمایش به نویسندگی داود فتحعلی بیگی و کارگردانی علی شریعت زاده از سوم تا پانزدهم دی ماه هر شب ساعت 18:30 در فرهنگسرای مهر به روی صحنه می رود.

کارگردان نمایش «راز عروسک»، با اشاره به اینکه این نمایش در هفدهمین جشنوارۀ آئینی سنتی کشور و در یازدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مهر کاشان نیز به روی صحنه رفته و مورد استقبال علاقه مندان به هنر نمایش و تئاتر قرار گرفته است اظهار داشت: اجرای مجدد این نمایش تشویق بازیگران را به دنبال دارد تا ترانه لبخند بر روی لبان تماشاچیان نقش بندد.

علی شریعت زاده، با اشاره به اینکه بازیگرانی که در این نمایش نقش آفرینی می کنند از هنرمندان باسابقه و خلاق کاشان هستند افزود: این نمایش برگرفته از ژانر طنز، شاد و موزیکال ویژه خانواده ها اجرا می شود.

وی، با اشاره اینکه این نمایش توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی و گروه تئاتر گلبرگ به مدت 13 شب به روی صحنه می رود گفت: وحیدرضا صادقپور، سعید خسروی، محمد حمیدی شاد، رضا کریمی، مرتضی جهانی نژاد، محسن آقا قدیری، رضا دلالت، مرتضی جعفر کاشانی، ملیکا سادت سید جلالی ایفای نقش می کنند.

به گفته وی، سعید خسروی، علیرضا عامری، حمیدرضا پالاهنگ و محمد حسن زاده نوازندگان این نمایش شاد هستند.

شایان ذکر است: نمایش «راز عروسک»، نمایشی از یک قصۀ قدیمی بهره برده که چهار نفر تحت عنوان خراط، خیاط، زرگر و قلندر ارادۀ اقلیم قدس را دارند و قبل از ورود به قصه مجبور می شوند شبی را در پشت قلعه به سر ببرند که در طول شب ماجراهایی بین چهار نفر اتفاق می افتد.

خانواده دی ماه عروسک فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرداری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر