کد خبر: 336484 A

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان راه صیانت وحفظ جوانان کشورمان را اشاعه وترویج فرهنگ ایثار و فداکاری عنوان کرد و گفت: باید به جوانان کشورمان فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی را بیاموزیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، «سرهنگ باقر فرهنگ»فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان شب گذشته در دومین یادواره سرداران و 1700 شهید شهرستان کاشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید نمر شهید راه استقلال طلبی و آزادی‌خواهی، یاد و خاطره شهید احمدی روشن شهید دستاوردهای هسته‌ای ایران اسلامی را گرامی داشت  و گفت: امروز دشمنان با تمام قدرت با نفوذ فرهنگی می خواهند جمهوری اسلامی ایران را دچار مشکل کنند .

وی به رشادت‌های رزمندگان و شهدا در 8 سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهارداشت: باید فرهنگ ایثارگری و از خود گذشتگی را به جوانان بیاموریم تا بتوانیم آنها را برای مقابله با طراحان همیشگی جنگ نرم آماده کنیم.

 وی با بیان اینکه تا آخرین لحظه از آرمان شهدا دفاع می کنیم گفت: نباید اجازه دهیم عده ای با بی بصیرتی نظام را دچار مشکل کنند.

فرهنگ با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگه داشتن شهدا کمتر از شهادت نیست، گفت: شهدا به واقع به رسالت اصلی خویش که دفاع از تمامیت ارضی و عزت و استقلال ایران اسلامی بود به خوبی عمل کردند و با بذل جان خود در این راه مقدس سربلندی امروز ملت ایران را رقم زدند، حال نوبت و وظیفه ماست تا با زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان ذره‌ای به این مردان آسمانی ادای دین کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان با بیان اینکه نعمت امنیت و آرامش که امروز در جامعه و کشور حاکم است به برکت رشادت‌ها و فداکاری‌های شهداست،گفت: نسل سوم و چهارم انقلاب که جنگ را درک نکرده‌اند نیازمند آشنایی با فرهنگ والای دفاع مقدس که ضامن حفظ و بقای انقلاب اسلامی است،هستند بنابر این باید هر چه می‌توانیم مجالسی را در جهت معرفی این الگو‌های بی‌بدیل هر چه باشکوه‌تر برپا کنیم.

شایان ذکر است دومین یادواره سرداران و 1700 شهید شهرستان کاشان همراه با گرامی داشت شهید احمدی روشن شب گذشته با حضور آیت الله عبدالنبی نمازی، حجت الاسلام مصلحیژ، خانواده معظم شهداء ، جمعی از مسئولان و حضور بسیار چشمگیر  مردم دارالمومنین کاشان در سالن شهدای بسیج کاشان برگزار شد .

امنیت و آرامش ایران اسلامی بسیج جمهوری اسلامی ایران جنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر