کد خبر: 345210 A

در جلسه اطلاع‌رسانی خدمات سفر کاشان مطرح شد؛

اولین جلسه کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کاشان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، جواد مزروعی جانشین رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کاشان در اولین جلسه «کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کاشان» که با هدف هم‌اندیشی و با حضور کمیته‌های ستاد خدمات هماهنگی سفر شهرستان کاشان در سالن جلسات باغ فین برگزار شد،گفت: امسال برنامه‌های ویژه ای برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر شهرستان کاشان در ایام نوروز و بعد از آن تدارک دیده‌ایم.

مزروعی افزود: سال‌های قبل عملکرد ستاد به نحو مطلوبی ارائه نمی شد و زحمات اعضای ستاد انعکاس شایسته ای نداشت.

جانشین رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کاشان در این جلسه ضمن معارفه مرتضی احمدی نجات به عنوان مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان اذعان داشت: با توجه به نیازسنجی ها و  خلا موجود در اطلاع رسانی عملکرد ستاد و عدم انسجام و هماهنگی و ارسال اخبار روزانه ستاد در سال های قبل و معرفی هر چه بهتر و بیشتر شهرستان کاشان، کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد تشکیل شد.

مدیر مرکز مدیریت بحران شهرستان کاشان ادامه داد: رسانه‌ها و مطبوعات با همکاری و تعامل بین روابط عمومی دستگاه های اجرایی و روابط عمومی ستاد می‌توانند در معرفی شهرستان کاشان نقش بسزایی داشته باشند.

وی ضمن تاکید بر اینکه جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهرستان کاشان فقط باغ فین و خانه‌های تاریخی نیست اظهار داشت: بخش های چهارگانه کاشان با روستاهای متعدد و جذاب در چهار فصل سال می تواند پذیرای گردشگران باشد که این امر به کمک اصحاب محترم رسانه می تواند بهتر و بیشتر انجام شود.

مزوروعی تاکید کرد: برای سال جدید با هماهنگی های صورت گرفته شاهد معرفی شهرستان کاشان در ابعاد وسیع از رسانه ملی و شبکه استانی خواهیم بود که امیدواریم با پخش چنین برنامه هایی کاشان به جایگاه واقعی خود در گردشگری برسد.

رسانه روابط عمومی گردشگری مدیریت بحران مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر