کد خبر: 356673 A

برای سومین سال متوالی برگزار شد؛

معاون برنامه‌ریزی و امور مالی فرمانداری ویژه کاشان از برپایی‌نمایشگاه گردشگری منطقه فرهنگی کاشان برای سومین سال متوالی در جنب عوارضی اتوبان کاشان- قم خبر داد.

« مسعود خاندایی » در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در کاشان، با اعلام این خبر، ضمن  تبریک سال نو به کلیه هموطنان و خیر مقدم به مسافرین نوروزی که وارد شهرولایت مدار و دارالمومنین کاشان می شوند، گفت : این نمایشگاه  که توسط بخشداری مرکزی ، همکاری فرمانداری ویژه و حمایت  اداره کل  شوراها  و امور روستایی استانداری اصفهان با 15 غرفه از تاریخ 28  اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی با هدف  معرفی جاذبه های گردشگری منطقه فرهنگی کاشان  و جاذبه های روستاهای بخش مرکزی برپا شده مورد استقبال بی نظیر  مسافران نوروزی قرار گرفته است.

خاندایی

خاندایی افزود: این نمایشگاه که با مصوبه ستاد تسهیلات سفر شهرستان کاشان برپا شده  است طی سه سال گذشته توانسته مقام اول  را در استان اصفهان کسب کند.

معاون برنامه ریزی و امورمالی فرمانداری کاشان همچنین از آمادگی حدود 150 مدرسه و محل اسکان به همراه پارک‌های مناسب برای استقبال از مسافرین نوروزی خبرداد و گفت : برخلاف تصور مسافران کاشان آب وهوای مطبوع بهاری مایل به سرما حضور گردشگران را در این شهر نسبت به سال‌های قبل افزایش داده است .

تعطیلات نوروزی قم گردشگری مسافران نوروزی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر