کد خبر: 359693 A

رمضانی خبر داد:

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان از رسیدگی به 1500 پرونده شکایت کارگری و کارفرمایی در سال 94 خبر داد.

حسن رمضانی درگفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با تبریک سال جدید به تمام تلاش‌گران عرصه کار و تولید با اعلام این خبر گفت: خوشبتخانه با تلاش نمایندگان کارگری و کارفرمایی و پرسنل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان مدت زمان رسیدگی به این پرونده‌ها از 66 روز به 39 روز کاهش یافته است.

وی به نقش کارگران در عملی‌شدن اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: عملی‌شدن فرمایشات مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال جدید تنها در گرو توجه و استفاده مناسب، بهینه و شایسته  از تلاشگران عرصه کار و تولید میسر می‌شود.

رمضانی از دو برابر شدن حجم پرونده‌های سازش در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان  خبر داد و گفت: با تلاش نمایندگان دولت، کارفرمایان و کارگران در مراجع حل‌اختلاف این اداره با افزایش صددرصدی پرونده‌های توافقی روبرو بوده است .

رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی کاشان افزود: کاهش مدت رسیدگی در شکایت کارگران و کارفرمایان از 66 روز به 39 روز با 71 هزار نفر روز در روابط و مراجع حل اختلاف این اداره تحقق پیدا کرده است.

رمضانی افزود: علیرغم وجود مشکلات و رکود اقتصادی در شهرستان کاشان با تلاش سرمایه‌گذاران در ایجاد اشتغال نرخ بیکاری در این شهرستان تک‌رقمی است.

اقتصاد مقاومتی بیکاری سرمایه گذاران مشکلات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر