کد خبر: 362073 A

فرماندار آران و بیدگل مطرح کرد:

فرماندار آران و بیدگل گفت: این شهرستان ظرفیت های بسیار خوبی برای رونق و سرمایه گذاری در بخش صنعت گردشگری دارد که نیازمند معرفی به گردشگران و هموطنان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، «ابوالفضل معینی‌نژاد» در جلسه ستاد هماهنگی سفر این شهرستان که در فرمانداری تشکیل شد، با تاکید بر تقویت زیرساخت صنعت گردشگری شهرستان گفت: زیرساخت گردشگری در این شهرستان با محدودیت‌ها و اشکالاتی روبروست که گردشگری به عنوان یکی از شاخصه‌های توسعه در این شهرستان نیازمند همکاری و تلاش تمام مسئولان است.

معینی نژاد با اشاره به نامگذاری سال با عنوان«اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»یکی از رویکردهای اقتصاد مقاومتی را استفاده از پتانسیل‌های درونی این شهرستان ذکر کرد و خواستار بهره مندی از موضوع گردشگری شهرستان در این خصوص شد.

«جواد صدیقیان»،سرپرست میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیز در این نشست گفت: 66 هزار مسافر نوروزی از جاذبه های طبیعی،تاریخی و فرهنگی این شهرستان در ایام نوروز دیدن کردند.

وی آمار اسکان مسافران نوروزی را حدود 11 هزار نفر اعلام کرد و افزود: حدود نیمی از اسکان‌ها به آموزش و پرورش آران و بیدگل اختصاص داشت.

شایان ذکر است در این نشست کمیته های 9 گانه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان به ارائه گزارش فعالیت‌های کمیته خود در ارائه خدمات به مسافرین و گردشگران نوروزی این شهرستان پرداختند.

در پایان کمیته های ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان آران و بیدگل مورد تقدیر قرار گرفتند.

اقتصاد مقاومتی جاذبه های طبیعی سرمایه گذاری گردشگری صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر