کد خبر: 382126 A

سرپرست هیئت‌ ورزش‌کارگری کاشان خبر داد:

سرپرست هیئت ورزش کارگری شهرستان کاشان از میزبانی برگزاری مسابقات کشتی کارگری کشور برای اولین بار دراین شهرستان خبرداد .

میلاد حیدریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر گفت: برگزاری مسابقات  کشتی کارگری کشور در کاشان می‌تواند به بازگرداندن سهمیه‌های از دست رفته رشته‌های ورزشی کارگری این شهرستان کمک به سزایی کند.

وی از موافقت ضمنی مسئولان  وزارت‌ورزش و فدراسیون‌ ورزش‌کارگری برای برگرداندن رشته‌های ورزشی کارگری کاشان در سالجاری خبر داد و افزود: متاسفانه با بی‌تدبیری و کوتاهی  بعضی مدیران وقت سهمیه با ارزش ورزش‌کارگری از شهرستان کاشان گرفته شد.

حیدریان با بیان اینکه هیئت ورزش‌کارگری کاشان سال‌گذشته بدون هیچ‌گونه زیرساختی  فعالیت خود را در چندین رشته ورزشی ویژه آقایان و بانوان  شروع کرد، یادآورشد: طی 9 ماه گذشته توانستیم  8 رشته آقایان و 9 رشته بانوان را راه‌اندازی کنیم.

سرپرست هیئت ورزش‌کارگری کاشان، نبود بودجه مصوب دولتی و نداشتن ورزشگاه و سالن ورزشی اختصاصی را از مهمترین مشکلات این هیئت عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با حمایت‌های فرماندار و مسئولان جامعه‌کارگری شهرستان‌کاشان توانستیم در این مدت بیش از 8 دوره آموزشی مستمر ویژه کارگران و خانواده‌هایشان در رشته‌های فوتبال، فوتسال، والیبال، بدنسازی، کشتی، ابروبیک، تنیس‌روی‌میز، تکواندو، کاراته برگزار کرده و همچنین مسابقات متعددی میان کارخانجات  شهرستان کاشان را برگزار کنیم.

وی توزیع 90 جلد قرآن‌کریم، توزیع بیش از  4 هزار بلیت نیم‌بهای سینما، توزیع بن تخفیف کتاب و امضای چندین تفاهمنامه با شرکت‌های بیمه و آموزشگاه‌های کنکور را از دیگر اقدامات این هیات ورزشی در کاشان برشمرد وگفت: هیئت ورزشی کارگری کاشان پس از سال‌ها وقفه شهریورماه سال‌گذشته فعالیت خود را شروع کرد.

حیدریان حضور بالغ بر 65000 کارگر در واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان کاشان را نیازمند سلامت جسم و روح این قشر از جامعه دانست واظهارکرد: امیدواریم بتوانیم در دولت تدبیر و امید با همت مسئولان دلسوز جامعه کارگری و ورزشی شهرستان کاشان برای ارتقای ورزش‌کارگری و خدمت به این قشر از جامعه بیش از پیش موفق باشیم.

کشتی والیبال وزارت ورزش و جوانان میلاد حیدریان ورزش کارگری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر