کد خبر: 382853 A

با حضور هفت تیم

چهارمین دوره مسابقات جام‌رمضان کشان با حضور 7 تیم از اولین شب ماه‌مبارک رمضان در سالن جهان‌پهلوان تختی آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار  ایلنا در کاشان، مسئول برگزاری جام رمضان بانوان کاشان گفت: چهارمین دوره جام رمضان بانوان کاشان با حضور 7 تیم  در دو گروه چهار و سه تیمی آغاز شده که در گروه نخست تیم‌های باریج اسانس، کاترین، هیئت والیبال و بهاران با یکدیگر به رقابت پرداختند تا تیم‌های باریج اسانس و کاترین به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کنند و تیم هیئت والیبال نیز در جایگاه سوم گروه یک چشم انتظار نتایج گروه دو مسابقات جایی که تیم‌های نخل، امید و درخشان حضور داشتند بود.
 
الهه ملکیان افزود: ازگروه دوم نیز تیم‌های نخل و امید به مرحله بعد صعود کردند تا تیم هیئت والیبال نیز به عنوان بهترین تیم سوم دو گروه جواز حضور در این مرحله را کسب کند.
 
مسئول برگزاری جام رمضان اظهار داشت: در مرحله دوم جام رمضان پنج تیم راه یافته بصورت گروهی با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا در نهایت تیم‌های برتر چهارمین جام‌رمضان یادواره شهدای مدافع حرم مشخص شوند.
 
وی درباره تفاوت این دوره از مسابقات با سه دوره پیشین به افزایش سطح کیفی و فنی مسابقات و جوانگرایی جام اشاره کرد و گفت: میانگین سنی تیم‌های حاضر جوانترین دوره خود را تجربه می‌کند و انتظار می‌رود شاهد رونق والیبال بین دختران کاشانی باشیم.
والیبال جام رمضان بانوان کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر