کد خبر: 407431 A

بخشدار نیاسر مطرح کرد:

ایلنا: بخشدار نیاسر گفت: شورای اسلامی شهر و روستا نقش تعیین کننده ای در واقعی کردن مطالبات و درخواست های مردم بر اساس واقعیات و شرایط موجود دارند.

به گزارش ایلنا ، حسینعلی معظمی گفت: عنوان کردن بعضی از طرح ها و پروژه ها، رویایی و دور از واقعیت است. در کوتاه مدت مردم را راضی کرده و خوشحال می‌کند ولی زمانی که محقق نشد باورهای مردم را نسبت به خدمتگزاران خود تضعیف کرده و به نفع مردم و منطقه نیست.

وی با اشاره به مسیر توریستی و زیارتی قم – مشهد اردهال یادآور شد: همه علاقمند هستیم این پروژه عملیاتی شود و وعده و قول آن را به مردم می دهیم ولی در جلسه ای که با حضور سه استاندار یا نماینده آنان – قم ، مرکزی و اصفهان – در قم برگزار شد همه جوانب موضوع بحث و بررسی شد. سه گزینه مطرح شد که اعتبار مورد نیاز هر کدام بیش از 50 میلیارد تومان برآورد شده است. از این رو با توجه به اعتبارات و واقعیات موجود هیچکدام از راه‌های پیشنهاد شده امکان پذیر نیست. البته در این جلسه مقرر شد مباحث با در نظر گرفتن شرایط واقعی پیگیری شود.

معظمی سال چهارم شورای اسلامی شهر و روستا را با اهمیت دانست و تأکید کرد: خدمت به مردم توفیق بزرگی است ولی دقت کنیم تا درخواست های مردم را از مسیر کارشناسی و قانونی تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیریکرده و برای رفع مشکلات به ظرفیت های مردم و منطقه اتکا کنیم.

بخشدار نیاسر خانه کمال الملک را به عنون‌ اثری تاریخی و ماندگار در روستای کله ذکر کرد و گفت: روستای های بخش نیاسر از ظرفیت های خوبی در حوزه مذهبی ، تاریخی و گردشگری برخوردار است و ضروری است نسبت به معرفی بیش از پیش آن اقدام کنیم.

معظمی تأکید کرد: جدی ترین مشکل منطقه و روستاهای بخش نیاسر  بحران آب است. روستای نشلج از جمعیت روستایی بالایی برخوردار است ولی برای تأمین آب شرب این روستا مشکل داریم. این مشکل هم به لحاظ تأمین منابع آب شرب و همچنین تهیه اعتبارات است. با این وجود تلاش کرده ایم با کمک مسئولان شهرستان و فرمانداری مشکلات را کاهش داده و در صورت امکان مرتفع کنیم.

شایان ذکر است در این جلسه اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش نیاسر ، رئیس شورای اسلامی بخش و رئیس شورای‌اسلامی شهرستان، مشکلات روستایی را مطرح کرده و فرصت‌ها و تهدیدها منطقه را برشمردند.

رئیس شورای اسلامی شورای اسلامی شهر کارشناسی مشکلات روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر