کد خبر: 411242 A

برای دومین سال متوالی؛

حسین حیدریان برای دومین سال متوالی با کسب اکثریت آراء رئیس شورای اسلامی شهر کاشان شد.

به گزارش ایلنا در رای گیری دیگری که با حضور 13 نفر اعضای شورای اسلامی شهر کاشان با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران با حضور معاون استاندار و فرماندار و سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری کاشان در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد، سید رضا هاشمی با 10 رای بعنوان نایب رئیس شورای شهر انتخاب شد.

همچنین حاج قدیری با 11 رای خزانه دار ، پارسا با 9 رای منشی اول و هاشمی طاهری با با 11 رای بعنوان منشی دوم انتخاب شدند.

در بخش اول نشست رای گیری پس از سخنرانی دکتر ثابت  حیدریان دو نامزد ریاست شورا به ترتیب هاشمی طاهری، رسولزاده، پارسا، شمس، پور عسگری و سید رضا هاشمی هر کدام بین سه تا پنج دقیقه سخنرانی کردند.

شایان ذکراست 11 شهریور ماه در آخرین جلسه سال سوم فعالیت شورای شهر کاشان در دوره چهارم، دو نامزد ریاست شورا حسین حیدریان از ائتلاف اصولگرایان و سید علی ثابت از ائتلاف احیاگران کاشان بزرگ با آرای مساوی هرکدام 6 رای موفق نشدند رئیس شورا شوند و در نهایت  موضوع انتخاب رئیس به فرمانداری کاشان محول شد.

براساس قانون ، نشست انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر کاشان ساعت ۲۱ سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه در سالن جلسات فرمانداری کاشان برگزار شد و در پایان حسین حیدریان برای دومین سال متوالی سکان شورای شهرکاشان را بدست گرفت.

حمیدرضا مومنیان معاون استاندار و فرماندارکاشان قبل از رای گیری انتقادهای بعضی از اعضای شورای شهرکاشان را نشان از دلسوزی آنها درخدمت به مردم وجامعه دانست و گفت : باید بپذیریم که در وجود همه ما نواقصی وجود دارد .

فرماندارکاشان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات اعضای شورای اسلامی شهرکاشان گفت : همه به عنوان یک برادر مسلمان در راستای اتحاد و همدلی در پیگیری رفع مشکلات مردم باید تلاش کنیم .

وی با بیان اینکه واقعا کاشان از چالش‌های سیاسی خسته است یادآورشد: بعد از انتخابات همگان وظیفه داریم در چارچوب قانون مطلبه گری و پیگر رفع مشکلات جامعه و مردم باشیم .

اعضای شورای اسلامی شهر جامعه رئیس شورای اسلامی شهر شورای شهر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر