کد خبر: 416463 A

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان خبر داد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان گفت: 75 میلیون یورو اعتبار برای پروژه فاضلاب کاشان در نظر گرفته شده که تاکنون 70 درصد آن جذب شده است.

به گزارش ایلنا، مهندس محمد رضا اسدی درحاشیه بازدید نمایندگان و کارشناسان بانک توسعه اسلامی از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر کاشان اظهار کرد: بررسی روند پیشرفت پروژه تصفیه خانه فاضلاب کاشان و بررسی مناقصه جمع‌آوری فاضلاب از اهداف اصلی این بازدید است.

وی با بیان اینکه بازدید نمایندگان و کارشناسان بانک توسعه اسلامی از پروژه فاضلاب شهر کاشان به صورت دوره ای صورت می‌گیرد، تصریح کرد: در حال حاضر پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهر کاشان 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد وتا‌کنون 70 درصد از منابع مالی آن جذب شده و طبق برنامه زمان‌بندی شده با بانک توسعه اسلامی تا پایان سال جاری تصفیه خانه فاضلاب کاشان در مدار بهره‌برداری قرار مییگیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان به هدف دوم تیم بازدید کننده پرداخت و افزود: با توجه به مناقصه اخیری که برگزار شد، بخشی از شبکه جمع‌آوری فاضلاب به طول 38 کیلومتر با هماهنگی شهرداری محترم کاشان به زودی آغاز خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون حدود 86 درصد اعتبار برای کل پروژه و بالغ بر 70 درصد اعتبار برای تصفیه‌خانه جذب و هزینه شده است.

شرکت آب و فاضلاب شهرداری منابع مالی مناقصه یورو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر