کد خبر: 104321 A

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:

شهرستان دهگلان به دلیل وجود پتانسیل‌های طبیعی و نیروهای انسانی مستعد، زمینه مناسبی برای ایجاد سرمایه گذاری و اشتغال در قالب تشکیل تعاونی‌ها دارد.

ایلنا: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، نگاه عمومی به بخش تعاون را نیازمند اصلاح دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مصطفی باغبانیان در سومین جلسه اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دهگلان، با اشاره به سه نوع اقتصاد مبتنی بر تعاونی، دولتی و خصوصی گفت: متأسفانه در برخی موارد نگاه عمومی به بخش تعاون با واقعیت سازگار نبوده و نیاز به اصلاح دارد.
وی تصریح کرد: شهرستان دهگلان به دلیل وجود پتانسیل‌های طبیعی و نیروهای انسانی مستعد، زمینه مناسبی برای ایجاد سرمایه گذاری و اشتغال در قالب تشکیل تعاونی‌ها دارد و این زمینه‌ها باید مورد توجه اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری قرار گیرد.
رضائی، فرماندار دهگلان نیز در ادامه این جلسه با تاکید بر اهمیت حفظ اشتغال موجود و ایجاد بسترهای اشتغال و سرمایه گذاری گفت: اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری دهگلان بایستی برنامه های مربوط به اشتغال شهرستان را در اولویت کاری خود قرار دهند.
همچنین، روشنی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دهگلان در این نشست، گزارشی از برنامه تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری و عملکرد اشتغال ادارات در سامانه رصد را ارائه و خواستار تلاش و جدیت مدیران در این زمینه شد.

تعاون مصطفی باغبانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر