کد خبر: 104326 A

همزمان با سراسر کشور؛

نمایشگاه مذکور با هدف جلوگیری از افزایش نرخ غیرمنطقی کالا، تنظیم قیمت‌ها و تأمین اقلام مورد نیاز دانش آموزان و خانواده‌ها برپا شده است.

ایلنا: همزمان با افتتاح نمایشگاه‌های پاییزه در سراسر کشور، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در شهرستان‌های استان کردستان گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج، سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با محوریت سازمان‌های صنفی و اتحادیه‌ها و مجامع امور صنفی، در آستانه بازگشایی مدارس و در راستای تنظیم بازار استان و کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه و همچنین در راستای کاهش قیمت‌ها اقدام به برگزاری ۱۱ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا پاییزه نموده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در گفت‌وگو با ایلنا اظهار داشت: نمایشگاه مذکور با هدف جلوگیری از افزایش نرخ غیرمنطقی کالا، تنظیم قیمت‌ها و تأمین اقلام مورد نیاز دانش آموزان و خانواده‌ها از جمله پوشاک، کیف، کفش، مانتو، البسه، دفا‌تر دانش آموزی، مواد غذایی، کالاهای اساسی و تنظیم بازار - مانند انواع برنج - روغن - شکر - قند - حبوبات(نخود و عدس) - گوشت قرمز گرم و منجمد - گوشت مرغ گرم و منجمد - تخم مرغ - شیر و فرآورده‌ای لبنی - و… برپا شده است.
پیمان اسرای تصریح کرد: در شهرستان سنندج در ۲ نقطه و در سایر مراکز شهرستان‌ها در یک نقطه این نمایشگاه‌ها برپاشده است.
وی افزود: شهروندان همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب می‌توانند لوازم مورد نیاز خود را با ۳۰ درصد پایین‌تر از قیمت بازار تهیه کنند.
اسرای در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: نمایشگاه یادشده از ۲۰ لغایت ۳۰ شهریور ماه سال جاری آماده بازدید هم استانی‌های گرامی خواهد بود.

پیمان اسراری نمایشگاه پاییزه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر