کد خبر: 104553 A

برای دیدار با جامعه کار و تولید استان؛

به زودی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای دیدار با جامعه کار و تولید کردستان، به استان سفر می‌کند.

ایلنا: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: به‌زودی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای دیدار با جامعه کار و تولید کردستان، به استان سفر می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج، مصطفی باغبانیان در ششمین جلسه شورای هماهنگی سازمان‌های تابعه وزارت متبوع در کردستان اظهار داشت: مقام عالی وزارت در این سفری یک روزه دیدارهایی با استاندار کردستان، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر سنندج خواهد داشت.
وی تصریح کرد: نشست ویژه با مدیران عضو شورای هماهنگی - بازدید از ادارات، واحدهای کارگری و تعاونی‌ها و یا مراکز توان‌بخشی از جمله برنامه‌های احتمالی دکتر ربیعی در این سفر است.
باغبانیان در همین راستا از مدیران عضو شورای هماهنگی خواست عملکرد ۶ ماهه اول سال جاری به ویژه اطلاعات کلی دستگاه اجرایی خود را به دبیرخانه شورا مستقر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، جهت استحضار مقام عالی وزارت ارائه نمایند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در پایان سخنانش یادآور شد: مدیران سازمان‌های عضو شورا ضمن مشخص کردن نقاط قوت برنامه‌ها، مشکلات و موانع فرا روی سازمان متبوع خود را مشخص و جهت کار‌شناسی و بررسی لازم ارائه کنند.

مصطفی باغبانیان علی ربیعی سفر ربیعی به کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر