کد خبر: 117759 A

با حضور مسئولان؛

در مراسمی از هفت صادر کننده نمونه کردستان که طی یک سال اخیر بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص داده بودند، قدردانی شد.

ایلنا: در مراسمی از هفت صادر کننده نمونه کردستان که طی یک سال اخیر بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص داده بودند، قدردانی شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در سنندج، مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان امروز یکشنبه با حضور عبدالحمید اسدیان مدیرکل دفتر بازرگانی کشورهای اروپا و آمریکا در سازمان توسعه تجارت ایران، استاندار کردستان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان در پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد.
در این مراسم از «جعفر ملکی مدیرعامل تراکتورسازی کردستان که بیشترین صادرات استان طی یک سال اخیر را به خود اختصاص داده بود به همراه» حسین ابراهیمی «مدیرعامل شرکت سیمان کردستان و» هادی جهانی «مدیر عامل شرکت نسیم زریوار که در جایگاه دوم و سوم صادرات ایستادند، قدردانی شد.
» قادر کریمی «مدیر عامل شرکت بازرگانی راه بریشم روژهه لات و» محمود نادری مدیرعامل شرکت پلیمر کردستان نیز افرادی بودند که در جایگاه چهارم و پنجم صادرات استان قرار گرفتند و با اهداء لوح و جایزه از آنان قدردانی شد.
همچنین «فرهاد سهرابی» مدیر عامل شرکت بازرگانی سقز و «حسن لک» مدیر عامل شرکت بازرگانی لک نیز که رتبه‌های ششم و هفتم صادرات را به خود اختصاص داده بودند با اهدا لوح و جایزه مورد تجلیل قرار گرفتند.
در پایان این مراسم و از سوی اتاق بازرگانی کردستان، قول پرداخت هزینه یک‌بار تمدید کارت بازرگانی افرادی که مورد تقدیر قرار گرفتند، داده شد.

سازمان صنعت،معدن و تجارت کردستان صادرکنندگان نمونه کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر