کد خبر: 117874 A

عضو اتحادیه صادر کنندگان کردستان:

در هیچ نقطه ای از مرزهای کشور مساله دیپ زنی مطرح نیست، اما متأسفانه در کردستان بر اساس یک مسئله غیر کارشناسی به مشکلی خیلی حاد برای صادرکنندگان تبدیل شده است.

ایلنا: عضو اتحادیه صادر کنندگان استان کردستان خواستار واگذاری مدیریت مرز باشماق مریوان به فردی کاردان و با شهامت شد و گفت: توسعه مرز باشماق مریوان، بستگی به مدیریت کارآمد و اتخاذ سیاست‌های اعمال شده آن مدیر دارد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در سنندج، محمودی امروز یکشنبه در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان در سنندج اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مشکلات صادرکنندگان کردستانی عدم مدیریت کارآمد در مرز بین‌المللی باشماق مریوان است.
وی با بیان اینکه مرزباشماق مریوان محل کارآموزی مدیران کم تجربه نیست، افزود: اتحادیه صادرکنندگان استان خواستار مدیری موفق و ریسک پذیر برای این مرز هست.
محمودی در ادامه سخنانش با بیان اینکه مشکل دیب زنی ماشین‌ها در این مرز به یک مشکل حاد تبدیل شده است، تصریح کرد: در هیچ نقطه‌ای از مرزهای کشور مسئله دیپ زنی مطرح نیست، اما متأسفانه در کردستان بر اساس یک مسئله غیر کار‌شناسی به مشکلی خیلی حاد برای صادرکنندگان تبدیل شده است.
عضو اتحادیه صادرکنندگان استان در پایان سخنانش به عدم زیرساخت‌های مناسب در جاده منتهی مریوان به مرز باشماق اشاره کرد و یادآور شد: متأسفانه به دلیل نبود جاده‌ای استاندارد و تردد تانکرهای عراقی در این مسیر، همواره شاهد مشکلات متعددی از جمله ترافیک سنگین و افزایش تصادفات در این جاده بوده‌ایم.
وی با بیان اینکه بازسازی اینجاده ارتباطی نیاز به همت مسئولان دارد خاطرنشان کرد: امیدواریم با حل مشکلات در آینده شاهد کم شدن ترافیک‌ها در این مرز باشیم.

سازمان صنعت،معدن و تجارت کردستان صادرکنندگان نمونه کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر