کد خبر: 118792 A

شهردار سنندج:

با احداثاین پارکینگ که در مجاورت بازار مرکزی سنندج واقع شده است بخش اعظمی از مشکلات ترافیکی ناشی از توقف اتومبیل‌ها در حاشیه خیابان‌ها برطرف و کمک شایانی به بهبود وضع ترافیک و رفاه ساکنین می‌نماید.

ایلنا: شهردار سنندج اظهار داشت: خودرو‌های سرگردان سنندج در زمینی به مساحت ۱۰هزار مترمربع، صاحب پارکینگ طبقاتی می‌شوند.
شهردار سنندج در حاشیه مراسم کلنگ زنی این پروژه با بیان اینکه در حال حاضر یکی از دغدغه‌های مسئولان شهری و کشوری حل معضل ترافیک برای شهروندان است، به خبرنگار ایلنا در سنندج گفت: احداثپارکینگ از تردد خودروهای سرگردان جلوگیری می‌کند و در واقع این امر یکی از نیازهای اساسی هر شهر است.
کامیاب شادمان، اعتبار اولیه این پروژه را هشت میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: ترافیک از عمده‌ترین مشکلات شهروندان سنندجی است که با ساخت پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی با ظرفیت ۴۰۰ خودرو در ۶طبقه، امیدواریم بتوانیم کمک شایانی در بحثروان سازی ترافیک شهر داشته باشیم.
وی با بیان اینکه شهرستان سنندج سال‌ها از داشتن پارکینگ مناسب محروم بود، تصریح کرد: امیدواریم این پروژه ظرف مدت یک سال آینده به بهره برداری برسد.
کامیاب، تسریع در رفت و آمد وسایل نقلیه و کاهش ترافیک در مرکز شهر به ویژه در مسیر‌های ارتباطی به بازار مرکزی سنندج را مهم‌ترین اهداف این پروژه دانست و گفت: با احداثاین پارکینگ که در مجاورت بازار مرکزی سنندج واقع شده است بخش اعظمی از مشکلات ترافیکی ناشی از توقف اتومبیل‌ها در حاشیه خیابان‌ها برطرف و کمک شایانی به بهبود وضع ترافیک و رفاه ساکنین می‌نماید.
وی در پایان سخنانش یادآور شد: شهرداری سنندج با همکاری بخش خصوصی، احداثپارکینگ واقع در خیابان چهارباغ و خیابان آزادی سنندج را نیز به منظور تسریع و تسهیل در عبور و مرور خودرو‌ها، در دست بررسی و ارزیابی دارد.

شهرداری سنندج پارکینگ طبقاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر