کد خبر: 122016 A

شهردار سنندج خبر داد:

شهروندان از این پس می‌توانند مشکلات و معضلات سطح شهر و هرگونه نظرات خود را در هر زمان از شبانه روز با پیامک به شماره ۲۰۰۰۱۳۷ ارسال کنند تا در کمترین زمان ممکن به آن‌ها رسیدگی شود.

ایلنا: شهردار سنندج گفت: به منظور تکریم و ارج نهادن به پیشنهادات، انتقادات و همچنین فراهم کردن زمینه برای مشارکت شهروندان در مدیریت شهری، سامانه پیامکی شهرداری راه اندازی شد.
کامیاب شادمان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در سنندج اظهار داشت: شهروندان از این پس می‌توانند مشکلات و معضلات سطح شهر و هرگونه نظرات خود را در هر زمان از شبانه روز با پیامک به شماره ۲۰۰۰۱۳۷ ارسال کنند تا در کمترین زمان ممکن به آن‌ها رسیدگی شود.
وی با اشاره به اینکه تمامی پیامک‌های دریافتی در این سامانه طبقه بندی و بلافاصله به منظور رسیدگی به واحد مربوطه ارسال می‌شود، تصریح کرد: پیامک‌های دریافت شده در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.
شادمان افزود: با راه اندازی این سامانه می‌توانیم نظارت دقیق‌تری بر عملکرد خود و رفع مشکلات و معضلات سطح شهر داشته باشیم.
شهردار سنندج در پایان سخنانش یادآور شد: امیدواریم شهروندان با ارسال پیشنهادات و انتقادات خود به این سامانه پیامکی، شهرداری را در رفع مشکلات و معضلات سطح شهر و همچنین ارائه خدمات رسانی مطلوب یاری کنند.

شهرداری سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر