کد خبر: 127113 A

مراسم معارفه استاندار جدید کردستان برنامه سفر وزیر کشور به استان است که با حضور نماینده گان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی و مسوولین استان در سنندج برگزار می شود.

ایلنا: مراسم تودیع و معارفه استانداران سابق و جدید کردستان روز دوشنبه ۱۸آذر ماه۹۲با حضور وزیر کشور در سنندج برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا در سنندج، وزیر کشور و هیات همراه به محض ورود به استان، با حضور در گلزار شهدای سنندج به مقام والای شهدا ادای احترام کرده و با آرمان‌های آنان تجدید میثاق می‌کند.
در ادامه وزیر کشور با حضور دردفتر حجت الاسلام و المسلیمن حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار و گفت‌وگو خواهد داشت.
مراسم معارفه استاندار جدید کردستان برنامه بعدی سفر وزیر کشور به استان است که با حضور نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مسوولین استان در سنندج برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، هیئت وزیران در جلسه یکشنبه ۱۰ آذر ماه سال جاری عبدالمحمد زاهدی را به عنوان استاندار جدید کردستان و جایگزین علیرضا شهبازی منصوب کرد.
عبدالمحمدزاهدی استاندار استانهای ایلام، چهار محال و بختیاری و استان مرکزی را در سوابق اجرایی خود دارد.
بر اساس این گزارش، عبدالمحمد زاهدی مسوولیت معاون سیاسی استانداریهای استانهای سیستان و بلوچستان و کرمانشاه، مشاور استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرکل سیاسی انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان را نیز تجربه کرده است.
زاهدی مسوول اداره دوم سیاسی و کار‌شناس سیاسی وزارت کشور و همچنین معاون پشتیبانی شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصاد نوین وابسته به بانک اقتصاد نوین را نیز درکارنامه شغلی خود دارد.

عبدالمحمد زاهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر