کد خبر: 128128 A

استاندار کردستان:

دکتر روحانی رییس جمهور محترم تاکید داشتند که استان کردستان باید آباد تر از همیشه و الگوی همه مناطق کردنشین دنیا باشد، بنابراین باید برای تحقق آن همه مدیران و مسوولین همت کنند.

ایلنا: استاندار کردستان گفت: همه پرسنل استانداری باید صداقت با مردم را محور کارهای خود قرار دهند و وعده بدون عمل ندهند، اینجانب نیز هیچگاه وعده بدون پشتیبانی که امکان عملیاتی شدن آن نباشد را در طول خدمت خود نداده و در کردستان نیز وعده بدون عمل نخواهم داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در سنندج، عبد المحمد زاهدی در دیدار با پرسنل استاندار کردستان اظهار داشت: با توجه به رسالت کاری وزارت کشور در سراسر ایران اسلامی، زحمتکشان این وزارتخانه در برابر همه جامعه مسوول هستند، بنابراین نگه داشتن حرمت مردم و تلاش برای توسعه پایدار و آباد‌تر شدن استان را باید اولویت کاری خود بدانیم.

وی با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید بر آباد‌تر شدن کردستان افزود: دکتر روحانی رییس جمهور محترم تاکید داشتند که استان کردستان باید آباد‌تر از همیشه و الگوی همه مناطق کردنشین دنیا باشد، بنابراین باید برای تحقق آن همه مدیران و مسوولین همت کنند.

زاهدی استانداری، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و همه زیر مجموعه وزارت کشور در سطح استان را خانه امید مردم دانست و افزود: شهروندان از مجموعه وزارت کشور نسبت به سایر وزارتخانه‌ها انتظار دیگری دارند، باید برای جلب اعتماد و رضایت آن‌ها ‌‌نهایت تلاش و کوشش را داشته باشیم.

وی با اشاره به سوابق خدمتی خود در استانداری‌ها و وزارت کشور گفت: شناخت جامع و کاملی از ماهیت کاری همه بخش‌های استانداری داشته و با وضعیت کردستان نیز آشنا هستم و برای توسعه آن از ظرفیت و پتانسیل‌های موجود بهره خواهم گرفت.

زاهدی با اشاره به روش مدیریتی خود اظهار داشت: برای پیشبرد برنامه‌های خود همه انتقاد‌ها و راهکارهای سازنده و موثر را در جهت موفقیت استانداری از پرسنل می‌پذیریم و از آن استقبال می‌کنیم.

وی موفقیت برنامه‌های خود و استانداری کردستان را در گروه همفکری، مشارکت و همراهی تک تک پرسنل استانداری و زیر مجموعه خواند و یادآور شد: همراهی و همفکری پرسنل و صاحبنظران کردستانی در کنار تجربه کاری اینجانب قطعا در پیشبرد برنامه‌های تعیین کننده است.

استاندار کردستان افزود: همراهی و همکاری همه مدیران استان، نخبگان و صاحبنظران کردستانی با مجموعه استانداری و اینجانب موجب توسعه و رشد همه جانبه استان خواهد شد که نتیجه این امر به نفع مردم استان است.

وی با اشاره به اینکه مسوولیت استانداری کردستان را با علاقه زیاد بین دیگر استان‌ها پذیرفته خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی، تلاش و هماهنگ کردن مجموعه مدیریتی استان امیدوارم در دوران خدمت خود در کردستان کارنامه قابل قبول و مورد رضایت مردم داشته باشم.

وی در پایان سخنانش، علیرضا شهبازی استاندار سابق کردستان را مردی با تقوا، زحمتکش و دلسوز خواند و از زحمات ایشان تقدیر و تشکر کرد.

عبدالمحمد زاهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر