کد خبر: 128129 A

سرپرست شهرداری سنندج:

با بهره برداری کامل از رمپ های ورودی و خروجی تقاطع ورمقانی و پایان عملیات ایمن سازی، علاوه بر افزایش ایمنی و کاهش تصادفات، ارتباط کمربندی دکتر حسینی به شهرک ورمقانی و محله های فرجه و عباس آباد تسهیل می شود.

ایلنا: سرپرست شهرداری سنندج از آغاز عملیات ایمن سازی پل تقاطع ورمقانی در سنندج خبر داد.
کامیاب شادمان در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار ایلنا در سنندج اظهار داشت: در جریان عملیات ایمن سازی پل تقاطع ورمقانی، احداثرمپ ورودی این پل به صورت کامل به پایان رسیده است و بخشی از رمپ خروجی آن نیز در جریان است.

وی هزینه احداثاین رمپ‌ها را ۲۵۰ میلیون تومان بیان کرد و افزود: اعتبار مورد نیاز احداثاین رمپ‌ها، از منابع داخلی شهرداری تامین شده است.

شادمان تصریح کرد: برای احداثاین رمپ‌ها بیش از چهار هزار و ۴۰۰ متر مربع زیر اساس و آسفالت، هزار و ۲۰۰ متر جدول گذاری، ۵۰ متر نرده گذاری و نصب ۳۵۰ متر گاردریل صورت گرفته است.

وی ادامه داد: با بهره برداری کامل از رمپ‌های ورودی و خروجی تقاطع ورمقانی و پایان عملیات ایمن سازی، علاوه بر افزایش ایمنی و کاهش تصادفات، ارتباط کمربندی دکتر حسینی به شهرک ورمقانی و محله‌های فرجه و عباس آباد تسهیل می‌شود.

سرپرست شهرداری سنندج همچنین از آغاز عملیات عمرانی فاز دو بلوار ۲۴ متری کانی کوزله خبر داد و یادآور شد: فاز نخست این بلوار با هزینه‌ای نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

شادمان بیان داشت: عملیات خاک برداری فاز دو این بلوار به پایان رسیده و هم اکنون کار عملیات جدول گذاری این بلوار آغاز شده است.

وی در پایان سخنانش هزینه احداثفاز دو بلوار ۲۴ متری کانی کوزله را ۶۰۰ میلیون تومان عنوان و خاطرنشان کرد: برای این بلوار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

شهرداری سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر