کد خبر: 128456 A

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سنندج خبر داد:

در گلکاری پاییزه بیشتر از گل‌های بنفشه، کلم زینتی و داودی که در سرما مقاومت زیادتری دارند استفاده شده و این گل‌ها با وجود بارش برف و باران زیبایی خود را از دست نمی‌دهند.

ایلنا: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری سنندج گفت: به منظور زیباسازی محیط شهری در فصل پاییز، میادین و پارک‌های سطح شهر سنندج با کاشت انواع گل‌های پاییزی رنگ آمیزی شد.

آرش اسماعیل نسب در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار ایلنا در سنندج اظهار داشت: در گلکاری پاییزه بیشتر از گل‌های بنفشه، کلم زینتی و داودی که در سرما مقاومت زیادتری دارند استفاده شده و این گل‌ها با وجود بارش برف و باران زیبایی خود را از دست نمی‌دهند.
وی در ادامه سخنانش از کاشت ۲۵ هزار جعبه گل در این فصل و با اجرای طرح گلکاری پاییزه خبر داد و گفت: هزینه اجرای گلکاری پاییزه حدود ۱۰۰ میلیون تومان بوده است.
اسماعیل نسب هدف از اجرای این کار را ایجاد محیط شهری مناسب و زیبا و همچنین ایجاد نشاط و سر زندگی در بین شهروندان عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه گل‌های تابستانه به علت سرد شدن هوا زیبایی خود را از دست داده بودند کار گلکاری پاییزه توسط شهرداری مناطق سه گانه صورت گرفت.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری سنندج در پایان خاطرنشان کرد: با تمام توان در جهت ایجاد محیط زیبای شهری تلاش خواهیم کرد و امید می‌رود شهروندان هم با تعامل و همکاری با شهرداری در ایجاد محیط سالم و زیبا ما را یاری دهند.

شهرداری سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر