کد خبر: 128561 A

استاندار کردستان:

در صورت تکمیل پروژه‌های عمرانی استان از جمله استراحتگاه کارگران زریوار مریوان، شاهد افتتاح و بهره‌برداری این مجموعه در دهه مبارک فجر امسال خواهیم بود.

ایلنا: استاندار کردستان با بیان اینکه ارتقای وضعیت معیشتی کارگران مورد توجه قرار می‌گیرد، گفت: برای اشتغال و همچنین ارتقای وضعیت معیشتی کارگران کردستان برنامه‌های اساسی طراحی و به مرحله اجرا درخواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا در سنندج، عبدالمحمد زاهدی امروز پنجشنبه در دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با وی، ضمن اظهار خرسندی از نگاه ویژه دولت دکتر روحانی به استان کردستان، افزود: بی‌شک با همکاری و همیاری همه دستگاه‌ها، توسعه در کردستان رشد چشمگیری خواهد یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان نیز در ادامه این دیدار، برای اجرایی‌نمودن برنامه‌های دولت تدبیر و امید در راستای خدمت‌رسانی به مردم اعلام آمادگی کرد و یادآور شد: خدمت‌رسانی به جامعه هدف اولویت این دستگاه است و این عمل به نشانه تجدید بیعت با آرمان‌های نظام اسلامی است.

مصطفی باغبانیان بر اجرایی‌نمودن برنامه‌های دولت تدبیر و امید در راستای خدمت‌رسانی به مردم اعلام آمادگی کرد و گفت: برای عملیاتی کردن برنامه‌های دولت تدبیر و امید در حوزه ماموریت‌ها و رسالت‌های وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان، بی‌شک نیازمند مساعدت و پشتیبانی استاندار جدید هستیم.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: در صورت تکمیل پروژه‌های عمرانی این دستگاه دولتی در استان، از جمله استراحتگاه کارگران زریوار مریوان، شاهد افتتاح و بهره‌برداری این مجموعه در دهه مبارک فجر امسال خواهیم بود.

اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی کردستان عبدالمحمد زاهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر