کد خبر: 129344 A

شهردار سنندج:

زمینه بهره برداری برای مشارکت و سرمایه گذاری بازاریان در طرح های شهرداری مانند مجتمع تجاری سید قطب و مولوی، شهربازی، تله کابین و شش طرح دیگر فراهم است.

ایلنا: شهردار سنندج گفت: بستر لازم برای سرمایه گذاری در ۱۰ طرح شهرداری فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در سنندج، کامیاب شادمان در جلسه حل مشکلات بازاریان سنندج، تصریح کرد: هم اکنون زمینه بهره برداری برای مشارکت و سرمایه گذاری بازاریان در طرح‌های شهرداری مانند مجتمع تجاری سید قطب و مولوی، شهربازی، تله کابین و شش طرح دیگر فراهم است و سرمایه گذاری در این طرح‌ها موجبات رشد و توسعه شهر را فراهم می‌کند.
وی در خصوص خروج صنوف آلاینده از سطح شهر گفت: زمین واگذار شده از سوی اداره کل راه و شهرسازی به شهرداری در روستای سرخه دزج به منظور اسکان صنوف آلاینده در آن دارای معارض است.
شادمان افزود: در صورت رفع مشکل این زمین، شهرداری آمادگی لازم برای خروج این صنوف را از سطح شهر دارد.
وی در خصوص اخذ عوارض از بازاریان یادآور شد: برای تهیه لایحه عوارض بار‌ها با مجامع امور صنفی مکاتبه صورت گرفته است که با حضور در جلسات این شهرداری نظرات وپیشنهادات خود را در خصوص این لایحه ارائه کنند که هیچ کدام از این اتحادیه‌ها و مجامع در این جلسات حضور نیافتند.
شهردار سنندج ابراز امیدواری کرد شهرداری بتواند با همکاری و تعامل بیشتر اقدامات لازم در خصوص رفع مشکلات بازاریان صورت دهد.
در پایان این جلسه مقرر شد کمیته‌ای سه نفره با حضور کار‌شناسان مجامع امور صنفی، امور مالیاتی وشهرداری مشکلات بازاریان وعملی نمودن مصوبات را پیگیری کنند.

شهرداری سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر