کد خبر: 146233 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:

ثبت‌نام اینترنتی متقاضیان شرکت در جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر کردستان، از روز سه‌شنبه بیست و نهم بهمن ماه‌جاری همزمان با سراسر کشور آغاز و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه بیست و هفتم فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

ایلنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از برگزاری نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر کردستان در خردادماه سال آینده خبر داد.

مصطفی باغبانیان ضمن اعلام این خبر به ایلنا گفت: این جشنواره با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و خلاقیت و نوآوری در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: ثبت‌نام اینترنتی متقاضیان شرکت در جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر کردستان، از روز سه‌شنبه بیست و نهم بهمن ماه‌جاری همزمان با سراسر کشور آغاز و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه بیست و هفتم فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

باغبانیان افزود: کارآفرینان برای شرکت در این جشنواره، باید در مدت زمان تعیین شده از طریق سایتhttp: / / www. karafarinanebartar. irثبت نام کنند، چرا که پس از پایان مهلت ذکر شده، سایت غیر فعال می‌شود و امکان ثبت نام و شرکت در جشنواره امکانپذیر نخواهد بود.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر