کد خبر: 158533 A

معاون عمرانی استاندار کردستان حبر داد:

امیدواریم مشکلاتی که به سطح وزارتخانه برمی گردد، حل و فصل شود. / طرح جامع ناوگان حمل و نقل سنندج در مراحل پایانی بوده و به منظور تقویت این ناوگان به بودجه‌های فوری نیاز داریم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان از وجود یک هزار هکتار بافت فرسوده در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج، امیر قادری چهارشنبه‌ شب در دیدار مدیران و معاونان بخش‌های مختلف شهرداری سنندج که با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در سنندج برگزارشد، گفت: با توجه به اینکه مشکلات زیادی در طرح های مختلف موجود در سنندج داریم، انتظار می رود که مسئولان کشوری پیگیر حل این مشکلات باشند.
وی با یادآوری بازدیدهایی که از بافت‌های فرسوده شهر سنندج صورت گرفت، تصریح کرد: یک هزار هکتار بافت فرسوده در سطح استان وجود دارد.
قادری با بیان اینکه مشکلاتی نیز در حوزه مسکن مهر داریم، افزود: امیدواریم مشکلاتی که به سطح وزارتخانه برمی گردد، حل و فصل شود.
معاون عمرانی استاندار کردستان ادامه داد: طرح جامع ناوگان حمل و نقل سنندج در مراحل پایانی بوده و به منظور تقویت این ناوگان به بودجه‌های فوری نیاز داریم که امیدواریم از محل شهرداری‌های کشور این منابع تأمین شوند.
وی با بیان اینکه پروژه‌های شهر سنندج بیش از ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل نیاز دارند، خاطرنشان کرد: توسعه فضای سبز در استان و مدیریت پسماند از محورهای مورد تأکید در این راستا است.
قادری خاطرنشان کرد: ساماندهی کشتارگاه‌های سطح استان و تجهیزات مورد نیاز در بخش‌های مختلف از دیگر خواسته‌ها و نیازهای استان کردستان و شهر سنندج است.

استان کردستان امیر قادری بودجه شهرداری شهری و روستایی مسکن مهر ناوگان حمل و نقل وزارت کشور وزارتخانه سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر