کد خبر: 158574 A

رئیس شورای شهر سنندج:

نقاط منفصل شهری سنندج فقط اسم شهر را یدک می کشند. / آتش نشانی سنندج طی چند سال اخیر به دلیل کمبود اعتبارات، امکان به روز رسانی تجهیزات مورد نیاز خود را پیدا نکرده است.

رئیس شورای شهر سنندج گفت: ترمینال مسافربری سقز - مریوان یکی از پرتردد‌ترین ترمینال‌های استان است که بیشترین مسافر را دارا است ولی متأسفانه حداقل امکانات را ندارد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از سنندج، سید انور رشیدی چهارشنبه‌ شب در دیدار مدیران و معاونان بخش‌های مختلف شهرداری سنندج که با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در سنندج برگزارشد، گفت: پایانه مرزی سقز - مریوان نیازمند اعتبار جهت تأمین زیرساخت‌های لازم برای رونق اقتصادی است.
وی در ادامه سخنانش، با بیان اینکه نقاط منفصل شهری سنندج فقط اسم شهر را یدک می‌کشند، افزود: متاسفانه این نقاط فاقد هر گونه امکانات شهری هستند و نیازمند توجه ویژه و اختصاص اعتبارات فراوانی است.
رشیدی، یادآور شد: اگر به این موضوع رسیدگی نشود، طی چند سال آینده می‌تواند موجبات جبران ناپذیری را برای مردم و شهر سنندج فراهم آورد.
رئیس شورای شهر سنندج خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در پروژه‌های عمرانی روستاهای استان روند رو به رشدی داریم اما مشکلاتی نیز موجود است که تنها با تقویت دهیاری‌ها می‌توان مهاجرت روستاییان به شهر را کاهش داد.
وی در پایان سخنانش به امکانات فعلی آتش نشانی سنندج اشاره کرد و گفت: این مجموعه طی چند سال اخیر به دلیل کمبود اعتبارات، امکان به روز رسانی تجهیزات مورد نیاز خود را پیدا نکرده و در صورت عدم حل مشکل امکان وقوع حوادثغیر قابل جبران در آینده دور از انتظار نخواهد بود.

شهرداری سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر