کد خبر: 170667 A

به دلیل لغو نشست مطبوعاتی وزیر کشور؛

استاندار کردستان بدلیل برگزارنشدن جلسه نشست مطبوعاتی وزیرمحترم کشور با رسانه های ملی و محلی، از آنان بصورت رسمی عذرخواهی کرد.

استاندار کردستان به دنبال لغو نشست مطبوعاتی وزیر کشور، از خبرنگاران استان کردستان عذرخواهی کرد.


به گزارش ایلنا، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان در ابن رابطه گفت: وزیر کشور طی سفری دو روزه به استان کردستان از سه شهرستان غربی کشور بازدید و بیش از ۶ جلسه فشرده را در جهت رفع مشکلات و معضلات استان کردستان برگزار نمود.


وی تصریح کرد: استاندار کردستان عدم برگزاری برخی از جلسات از جمله این نشست مطبوعاتی را به علت فشرده بودن برنامه‌های وزیر و به درازا کشیدن سایر جلسات ذکر کرد.


مدیر کل روابط عمومی و امور بین المل استانداری کردستان یادآور شد: دولت تدبیر و امید درسطح ملی و نماینده عالی دولت و مجموعه مدیران دولت آقای روحانی در کردستان به تعامل و همکاری وهماهنگی با کلیه اصحاب رسانه بعنوان ارکان اساسی دمکراسی اعتقاد داشته و هرگز معتقد به حذف یا عدم تعامل با رسانه‌ها نبوده و نخواهد بود.


دادور خاطرنشان کرد: در سایه همکاری و مساعدت اصحاب رسانه و نشریات، دولت تدبیر و امید بتواند در جهت ارتقای سطح معیشت مردم کردستان، توسعه و توازن منطقه‌ای و گردش آزاد اطلاعات قدم‌های جدی بردارد.

استانداری کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر