کد خبر: 211427 A

فرماندار بیجار:

فرماندار بیجار رمز موفقیت جمهوری اسلامی ایران در برقرای امنیت را داشتن پشتوانه و اعتماد مردم عنوان کرد و گفت: تجهیزات نظامی هیچگاه پشتوانه خوبی برای دولت ها نبوده و نخواهد بود.

بیژن زندیه در جمع فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان بیجار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام عرصه برقراری امنیت و انضباط اجتماعی گفت: حضور ماموران انتظامی باعثآرامش و اطمینان خاطر مردم است و بر اساس نظریه کارشناسان، یقیناً احساس امنیت مهمتر از امنیت است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر تعامل بیشتر مردم و پلیس گفت: آشنایی بیشتر ماموران انتظامی با هجمه های فرهنگی دشمنان نظام از ضروریات امروزه جامعه محسوب می شود.

فرماندار بیجار همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره ۱۹ شهید والامقام نیروی انتظامی این شهرستان گفت: امروزه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تمام توان پاسدار خون شهداء و آرمانهای والای نظام اسلامی است.

در ادامه این آیین فرمانده نیروی انتظامی بیجار هم از کاهش ۴۰ درصدی جرایم در شش ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت: ماموران انتظامی این شهرستان با هدف جهاد فی سبیل الله در عرصه های مختلف بویژه برقرای نظم و امنیت تمام توان خود را به کار می گیرند.

سرهنگ حسنخانی افزود به همراهی و همکاری مردم در پایداری امنیت اجتماعی، اقتصادی و توجه به مقوله احساس امنیت در برنامه های این نیرو اشاره کرد و گفت: تلاش برای حفظ و گسترش ارزش های اسلامی و قرآن از جمله وظایف مهم و اصلی نیروی انتظامی است و در این راستا همراهی برای بزرگداشت شعائر اسلامی و ارزش ها از برجسته ترین اهداف نیروی انتظامی است.

وی پیروی از مقام شامخ ولایت و اطاعت از فرامین رهبری را مایه افتخار نیروی انتظامی دانست.

ارزش های اسلامی انضباط اجتماعی ایران جامعه جمهوری اسلامی ایران دولت قرآن نظام اسلامی نظم و امنیت نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر