کد خبر: 212179 A

یادداشت استاندار کردستان در صفحه شخصی خود؛

عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی، یادداشتی کوتاه برای مردم مظلوم کوبانی نوشت.

استاندار کردستان در این یادداشت که شب گذشته منتشر کرده است، نوشته است: بشر خواب است؟ یا خود را به خواب زده است؟ این همه جنایت را نمی بیند و یا نمی‌خواهد ببیند؟ این همه فریاد را نمی‌شنود یا نمی‌خواهد بشنود؟ وجدان‌ها مرده‌اند یا زیر آوار خود پرستی و زیاده خواهی مدفون شده‌اند؟ آی آدم‌ها در همین نزدیکی، در شهری به نام کوبانی، مردان غرق در خونند، کودکان چونان گل‌های بهاری پرپر می شوند و زنان…

آی آدم‌ها!… جریان ساخته دست آمریکا و صهیونیزم به نام اسلام خون می‌ریزد، جنایت می‌کند و در این راه نه قومیت می‌شناسد، نه ملیت و نه دین.

زاهدی در ادامه این یادداشت خود نوشته است: کوبانی در آتش و خون غوطه ور است و هیچ راه زمینی و هوایی برای کمک رسانی به آنها وجود ندارد، تنها می‌ماند فریاد مردمی که وجدانشان بیدار است و دردمندانه آلام همنوعان خود را درک می‌کنند.

استاندار کردستان در پایان این یادداشت خود برای مردم مظلوم کوبانی نوشته است: به همکارانم گفته‌ام که زمینه را برای اعلام همدردی مردم با ستم دیدگان کوبانی و زنان و مردان و کودکان همه سرزمین های مورد هجوم وحشیانه داعش فراهم کنند، باشد که این فریادها تلنگری باشد به وجدان های خفته و دارویی بر احیاء انسانیت مرده و دفن شده در منجلاب جهانخواری.

خواب دین زنان شبکه های اجتماعی کودکان مردان استاندار یادداشت کردستان کوبانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر