کد خبر: 214457 A

مدیرکل روابط عمومی استانداری کردستان:

مدیرکل روابط عمومی استانداری کردستان گفت: حضور استاندار کردستان در جمع مردم سنندج نشان از درایت و انسان دوستی وی داشته است و خارج از عوام فریبی بوده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کردستان گفت: حضور استاندار کردستان در جمع مردم سنندج نشان از درایت و انساندوستی وی داشته است.

به گزارش ایلنا از کردستان، کوهسار دادور در چهارمین جلسه هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات استان کردستان که در سالن شهدای دولت برگزار شد، افزود: خوشبختانه این حضور با استقبال گسترده مردم و رسانه‌ها در داخل و خارج از کشور روبرو شده و این مساله همراه بودن استاندار را با مردم شریف کردستان به اثبات می‌رساند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد خانواده‌ها و مردمان مظلومی که در کشورهای عراق و سوریه بر اثر جنایات و توحش گروه تکفیری و تروریستی داعش آواره کوه و بیابان شده‌اند بزودی از شر این تروریست‌ها رهایی یافته و به خانه و کاشانه خود بازگردند.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان ضمن اشاره به اینکه برخی گروه‌ها از حمایت مردم کردستان ایران از مقاومت شهر کردنشین کوبانی در برابر جنایتکاران داعش به نفع خود بهره‌برداری می‌کنند، افزود: دولت تدبیر و امید با حرکت در مسیر خرد و عقلانیت و دیپلماسی فعال در منطقه ایران را به جایگاه واقعی خود رسانده است و این دولت در سطح کلان از مقاومت کردها در برابر داعش حمایت کرده است و زمینه را برای سوء استفاده هیچ گروهی مهیا نخواهد کرد.

دادور تاکید کرد: استاندار کردستان اهمیت ویژه‌ای به فعالان فرهنگی و هنری و رسانه‌ای می‌دهد و حضور ایشان در مراسمات فرهنگی و هنری و تجلیل از فرهیختگان و هنرمندان و نخبگان بیانگر تعهد ایشان به توسعه فرهنگی و سیاسی در استان است.

وی یادآوری کرد: افراد زیادی از اهالی کردستان از طریق تلفن و پیام از این حرکت‌های صادقانه و خیرخواهانه استاندار تقدیر کرده و امیدوارند در آینده نیز استاندار کردستان در این زمینه بیشتر تلاش کند.

استان کردستان ایران خانواده دولت رسانه روابط عمومی روابط عمومی و امور بین الملل سوریه فرهنگی و هنری نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر