کد خبر: 214465 A

مدیر کل شرکت نفت کردستان:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از ارسال و ذخیره‌سازی سوخت بیش ۳۴ هزار و ۲۲۰ خانوار استان در قالب ۴۷۷ روستا خبر داد.

به گزارش ایلنا از کردستان، فریدون یاسمی با بیان اینکه ۴۵۵ باب فروشندگی تعاون روستایی و ۴۲ باب فروشندگی محور در کردستان فعال است، افزود: سوخت مناطق سخت گذر استان به وسیله ۱۶۰ باب فروشندگی موجود در نقاط سخت گذر تامین می‌شود.

وی گفت: نباید هیچ‌گونه خللی در سوخت رسانی مطلوب به مردم استان ایجاد شود لذا تا پیش از آغاز فصل سرما، سوخت مناطق سخت گذر استان تامین و ارسال شده است.

وی با بیان اینکه تامین سوخت زمستانی روستاهای استان از خرداد امسال آغاز شده است گفت: تاکنون بیش از ۵۴ میلیون لیتر سهمیه نفت سفید روستاییان استان بویژه ساکن در مناطق سخت گذر استان ارسال و ذخیره‌سازی شده است تا در صورت افزایش سرما و بسته شدن راه‌ها، مشکلی برای تامین سوخت مردم ساکن در این مناطق ایجاد نشود.

یاسمی افزود: سهمیه سوخت سالیانه هر خانوار شهری(خانوارهای بدون انشعاب گاز طبیعی) نیز یک هزار و ۸۰۰ لیتر است و این خانوارها می‌توانند با مراجعه به فروشندگی‌های شهری موجود در محله‌های مختلف شهر به دریافت سهمیه خود بر اساس کالا برگ‌های توزیعی در فاصله‌های زمانی مشخص اقدام کنند.

سوخت مورد نیاز نواحی مختلف استان کردستان با استفاده از ۲۲۶ دستگاه نفتکش منتقل می‌شود.

استان کردستان خانوار شهری سرما شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گاز نفت استان سوخت سخت کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر