کد خبر: 229666 A

رئیس واحد ایمنی شرکت ملی گاز ایران:

رییس واحد ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت ملی گاز ایران گفت: همیشه نیاز به پشتوانه مردم در جهت صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی هستیم و هیچگاه بی نیاز از حمایت مردم نیستیم و مردم یار و یاور شرکت گاز هستند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا یوسفی پور روز سه شنبه در آیین آغاز به کار مانور شرکت گاز در مریوان، افزود: روز گذشته شاهد مصرف ۴۱۷ میلیون متر مکعب گاز توسط مشترکین در سراسر کشور بودیم که نسبت به مدت مشابه روزهای سال قبل ۳۵ درصد افزایش نشان می دهد.

وی ادامه داد: مصرف روزانه در این روزهای سرد سال در همین میزان بوده است، این درحالی است که نیروگاه ها و صنایع همچنان از گاز استفاده می کنند و گاز آنها قطع نشده است.

یوسفی پور با اشاره به اینکه کارکنان شرکت ملی گاز افتخار خدمت گذاری مردم را دارند، اظهار کرد: معتقدیم که مردم پشتوانه محکمی برای این شرکت هستند و اینکه ما در طول سال و چنین روزهای برفی و سخت سال مانور برگزار می کنیم به دلیل پشتوانه مردم است.

وی با بیان اینکه آموزش به مردم و برگزاری مانور در مواقع بحران ما را تقویت می کند، افزود: مانورها موضوعی تشریفاتی و فرمایشی نیست بلکه معتقدیم که کار نرم افزاری بسیاری موثری است که در ارتقا سطح آمادگی نیروها و امکانات بسیار کارا است.

یوسفی پور گفت: شرکت ملی گاز ایران به تمام کشور به یک چشم می نگرد و به برخی از مناطق سردسیر از جمله کردستان که نیاز به گاز بیشتری دارند نگاه ویژه ای دارد.

لازم به ذکر است: مانور یک روزه آمادگی مقابله با بحران افت فشار گاز با شرکت ۱۷۰ نفر از کارکنان شرکت های گاز استان های کردستان، همدان، کرمانشاه، آذربایجان غربی و زنجان در قالب ۱۵ گروه عملیاتی در شهر مرزی مریوان در حال انجام است.

آذربایجان غربی ایران شرکت ملی گاز صرفه جویی در مصرف گاز محیط زیست شرکت مردم واحد پشتوانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر