کد خبر: 435465 A

شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان کردستان به مناسبت روز دانشجو بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در این بیانیه آمده است: ۱۶ آذر یادآور جان‌فشانی و آزادی‌خواهی دانشجویان عزیزی است (مهدی شریعت‌رضوی، احمد قندچی، مصطفی بزرگ‌نیا) که با خون خود نهالی را آبیاری کردند که ۲۲ بهمن ۵۷ به بار نشست.

جنبش دانشجویی صفحات افتخار آفرینی از تاریخ ایران را به خود اختصاص داده که تا تاریخ باقی است جنبش دانشجویی  نیز زنده است.

۱۶ آذر نقطه عطفی است در تاریخ ایران اسلامی که شعار آن استقلال و آزادی است؛ استقلالی که در سایه آزادی می‌توان به دست آوردهای زیادی در عرصه علم، اقتصاد و سیاست دست یافت . و اینها در سایه همدلی، گفتمان و اتحاد مردم بالاخص دانشجویان، نخبگان، دانشمندان و جوانان دلیر و غیور این مرز و بوم حاصل خواهد شد.

امروز بستری فراهم است تا با گفتمان مبتنی بر اعتدال بر قله‌های رفیع اقتدار تکیه زد. امروز فضای دانشگاه‌ها فضایی علمی است که دانشجویان با بینش سیاسی خود در صحنه‌های مختلف حضوری فعال دارند و با پیروی از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و حمایت از برنامه‌های دولت تدبیر و امید و حضور فعال و گسترده در انتخابات پیش‌رو در اردیبهشت ۹۶ حماسه‌ای دیگر همچون حماسه ۹۲ را به وجود خواهند آورد.

شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کردستان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای ۱۶ آذر وتبریک این روز به حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه، براین باور است که دانشگاهیان نیروی محرکه توسعه،  پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی هستند که با تدبیر و امید دست در دست هم میهن خویش را می‌کنند آباد...

شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کردستان

استان کردستان اصلاح طلبان دانشجو 16 آذر روز دانشجو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر