کد خبر: 448110 A

در ارزیابی شش ماهه وزارت ورزش و جوانان؛

از سوی مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان، روابط عمومی ورزش و جوانان کردستان رتبه برتر کشور را در نیمه نخست سال 95 بدست آورد.

به گزارش ایلنا، از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان 12 روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها که در نیمه نخست سال 95 فعالیت مناسبی داشته اند، معرفی شدند.

بر این اساس روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان استان های کردستان، همدان، تهران، البرز، لرستان، مرکزی، خوزستان، سمنان، قم، هرمزگان ،گیلان و قزوین در نیمه نخست سال جاری فعالیت و عملکرد مناسبی داشتند.

این ارزیابی با توجه به مستندات ارسالی استان ها در شاخص های اعلام شده از سوی وزارت و همچنین بررسی دوره ای کارشناسان روابط عمومی مرکز از سایت های خبری و اطلاع رسانی استان ها، کیفیت اخبار ارسالی به وزارت و تعامل و ارتباط موثر آن ها با کارشناسان مرکز لنجان شده است.

اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان طی سال های 90، 92 و 94 نیز توانست جایگاه برتر را در کشور به خود اختصاص دهد.

فردین ورمقانی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان است که طی بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه یکی از روابط عمومی های برتر نیز در سطح استان کردستان به شمار می‌رود.

تعامل مناسب با خبرنگاران برای حضور در برنامه های ورزش و جوانان کردستان و همچنین تلاش برای اطلاع رسانی به موقع اخبار حوزه ورزش استان از جمله ویژگی های برتر روابط عمومی ورزش و جوانان کردستان به شمار می‌رود

روابط عمومی شاخص ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر