کد خبر: 453578 A

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در جلسه اختصاصی رفع موانع تولید چند واحد اقتصادی گفت: باید تمام امکانات استان را در راستای ایجاد اشتغال بسیج کنیم.

به گزارش ایلنا، حسین فیروزی با اعلام این خبر افزود: رفع اختلافات شرکت توسعه معادن طلای کردستان با اداره کل منابع طبیعی استان در خصوص اراضی معدن طلای قلقله سقز یکی از دستور کارهای این جلسه است و معدن طلای قلقله یکی از طرح های پیشران توسعه دراستان محسوب می شود و لازم است همکاری شایسته ای از سوی دستگاه های ذیربط با این شرکت انجام شود.

همچنین اختلاف معدن سنگ لاشه کوهی قروه با اداره کل منابع طبیعی، دیگر موضوع مورد بحث در این جلسه بود که با توجه به تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مبنی بر اینکه بهره بردار جزو کارآفرینان استان است و از سوی دیگر نسبت به قوانین منابع طبیعی اطلاع دقیق نداشته مقرر شد اداره منابع طبیعی حدالمقدور مساعدت لازم را در راستای رفع مشکلات فی مابین مبذول نماید.  

شایان ذکر است، فیروزی در ادامه تاکید کرد: بی اطلاعی از قوانین توجیه مناسبی برای تخطی از آن نیست و رعایت مر قانون شرط لازم برای حمایت از واحدهای تولیدی و اقتصادی است.

اداره کل منابع طبیعی ایجاد اشتغال بسیج مشکلات معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر