کد خبر: 453580 A

صبح امروز صورت گرفت؛

مدیر کل کمیته امداد کردستان از ماموستا "محمود مدرسی" امام جمعه روستای نگل عیادت کرد.

به گزارش ایلنا از کردستان، قنبر موسی نژاد مدیر کل کمیته امداد کردستان صبح امروز در دیدار و عیادت از ماموستا "محمود مدرسی" امام جمعه روستای نگل که به علت بیماری در بیمارستان توحید سنندج بستری است، اظهار کرد: علما و روحانیون استان نقش  موثری در ترویج فرهنگ دینی و اسلامی منطقه دارند.

وی ادامه داد: ماموستا محمود مدرسی یکی از علما برجسته استان است که  نقش مهمی در ترویج  فرهنگ دینی منطقه دارد و خدمات شایسته ای به مردم منطقه ارائه داده است و در راستای کمک به محرومان و  اجرای برنامه های این نهاد همکاری خوب و موثری با کمیته امداد دارند.

موسی نژاد با بیان اینکه مردم همواره نیازمند راهنمایی ها و ارشاد روحانیون و علماء هستند، گفت: یکی از خدمات روحانیون و علماء استان کمک به رشد و حفظ فرهنگ اصیل دینی و حفظ وحدت اسلامی در منطقه  است.

وی تصریح کرد: روحانیون و علما استان همکاری خوبی با کمیته امداد دارند و در اجرای برنامه های مختلف این نهاد مشارکت می کنند.

مدیر کل کمیته امداد کردستان یکی از خدمات ارزنده روحانیون، علماء منطقه و امامان جمعه را کمک به ترویج فرهنگ زکات در استان نام برد و افزود: تلاش کمیته امداد هدایت زکات جمع آوری شده به سمت نیازمندان و محرومان جامعه با استفاده از ظرفیت ها و مشارکت های مردم و مسئولان است.

وی در پایان گفت: کمیته امداد در راستای اجرای برنامه های خود و در جهت کمک به رفع مشکلات اقشار ضعیف جامعه همواره نیازمند همکاری و مشارکت فعال علماء و روحانیون استان دارد.

امام جمعه جامعه رشد کمیته امداد روحانیون و علما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر