کد خبر: 458115 A

ناصر شعبانی:

معاون عملیات قرارگاه ثارالله تهران امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در سنندج با تشکر از حضور مردم گفت: منشا قدرت جمهوری اسلامی کلام الهی است و منبع قدرت آن مردم هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ناصر شعبانی بیان داشت: امروز ایران سربلند است و انقلاب اسلامی بعد از 37 سال باثبات‌تر از همیشه است ولی آنچه قابل‌ذکر است، عدم درک صحیح صهیونیست‌ها و ابرقدرت‌ها از عظمت اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی به نتیجه برجام اشاره کرد و گفت: آمریکا قابل‌اعتماد نیست و به عهدهای خود پایبند نیست اما مردم ایران مقابل هرگونه زیاده‌خواهی‌ها و بدعهدی‌های آنها خواهند ایستاد .

فرمانده عملیات قرارگاه ثارالله ادامه داد: ما به دنیا ثابت کرده‌ایم که جمهوری اسلامی به تعهدات خود پایبند است اما اگر ابرقدرت‌ها پیمان‌ها را نقض کنند ما نیز اقدام متقابل انجام خواهیم داد.

شعبانی افزود: منشا قدرت جمهوری اسلامی کلام الهی است و منبع قدرت آن مردم هستند.

وی درباره نقش ایران در مقاومت گفت: ایران الگوی مقاومت در جهان بوده و ما از مقاومت مستضعفان و مسلمانان در مقابل مستکبران جهانی دفاع خواهیم کرد.

فرمانده عملیات قرارگاه ثارالله درباره سلاح هسته‌ای  خاطرنشان کرد: ما به دنیا ثابت کردیم که دنبال سلاح‌های تهاجمی نبوده و نیستیم  و آن‌ها می‌خواهند با فضاسازی القا کنند ایران دنبال سلاح کشتار جمعی است و نمی‌دانند توان جمهوری اسلامی مردم هستند

شعبانی به قدرت ایران تأکید کرد و گفت: آمریکا و دیگر ابرقدرت‌ها نقش ایران را در خاورمیانه مؤثر می‌دانند چون کشور ما دارای ثبات است و به انواع مختلف می‌خواهند نقش ما را کمرنگ کنند و با تبلیغات منفی سعی دارند که ناکامی‌های خود را به ما نسبت دهند.

وی به بی‌تأثیر بودن تحریم‌ها اشاره کرد و افزود: سازمان ملل به این نتیجه رسیده که تحریم‌ها هیچ تأثیری در اراده ایران ندارد.

شعبانی به ظرفیت‌های موجود در کردستان اشاره کرد و گفت: استان کردستان دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای ازجمله حمل‌ونقل و معادن است که باید به آن توجه لازم به عمل آید.

۲۲ بهمن سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر