کد خبر: 468117 A

معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور :

معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور گفت: هدف دولت ایجاد رفاه و توسعه در سطح کلان است و توانمندسازی و ارتقای مهارت ها جهت تحقق این مهم ضرورت و ارجحیت دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مسعود فرید پیش از ظهر امروز در سفر به استان کردستان با بیان اینکه هدف دولت ایجاد رفاه و توسعه برای مردم است، افزود: در مجموعه بهزیستی مقوله توانمند سازی حائز اهمیت فراوان است چرا که با افزایش مهارت و توانمند شدن می توان بر مشکلات فائق آمد. همچنین ساختارهای فردی از حالت بالقوه به بالفعل در می آید و تحقق این مهم خواسته اصلی ما است.

وی اجرای طرح تامین مالی خرد در کشور را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: قطعا تاثیرات تامین مالی خرد در سطح خرد باقی نمی ماند بلکه در سطح کلان خودنمایی می کند و می طلبد در این راستا همگان تلاش و همکاری لازم را به خرج دهند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور ابراز داشت: یکی از مشکلات عمده در تحقق این مهم عدم دسترسی سریع افراد به خدمات است و باید سازو کار جدی جهت رفع این مشکل صورت گیرد.

فرید توانمندی گروه ها را ضروری دانست و گفت: با توانمندسازی پایداری گروه ها حاصل می شود و ارتقای کیفیت سطح زندگی را در بر دارد.

وی ابراز داشت: هنوز افراد زیادی در کشور هستند که به خدمات تامین مالی خرد دسترسی ندارند و ما به جنبش فراگیری برای دسترسی به خدمات خرد نیاز داریم.

استان کردستان بهزیستی دولت مشکلات معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر