کد خبر: 468297 A

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس:

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: در جریان انتخابات شورای شهر از هیچ فرد و جریانی حمایت نخواهم کرد و به رای مردم احترام خواهم گذاشت.

به گزارش ایلنا، محسن بیگلری در جلسه شورای اداری شهرستان سقز با تایید خواسته و انتظارات به حق شهروندان در زمینه های مختلف، از زحمات و تلاش های بی وقفه کارکنان ستاد بحران و ادارات مختلف در حوزه های مختلف در ایام بارش سنگین برف تشکر کرد و صبر و بردباری و همکاری تمامی نهاد ها و مردم عزیز در چنین شرایط را کارساز و سازنده دانست که باعث تسریع در عملیات خدمت‌رسانی بهینه خواهد شد.

بیگلری با اشاره به اینکه همدلی دولت و مردم، باعث هم افزایی بیشتر می‌شود، خاطر نشان کرد: مسئولان ادارات به درخواست شوراهای بخش و روستا توجه و با آنان تعامل داشته باشند.

بیگلری گفت: انعقاد قرارداد 102 کیلومتر آسفالت راه روستایی در سقز، اقدامی بی سابقه است و تا 2 الی 3 سال آینده تمامی روستاهای شهرستان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد

وی از شروع اقداماتی در حوزه های زیرساختی از جمله برگزاری مناقصه مسیرهای سقز - بوکان و سقز- بانه و همچنین کلنگ زنی کارخانه ذوب آهن در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: با پیگیری های مکرر امید است، بهمن سال 96 بیمارستان سقز را افتتاح کرد.

نماینده مردم در مجلس گفت: با اختصاص 12 میلیارد عملیات تصفیه خانه آب و فاضلاب شهری وارد فاز اجرایی می شود.

بیگلری تلاش برای راه اندازی کارخانه دولتی در سقز را ضروری خواند و اظهار داشت: به طور جد این مسئله را در برنامه های کاری خود قرار خواهم داد.

عضو کمسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی از تلاش های شبانه روزی اصحاب رسانه تقدیر کرد و اذعان داشت: اینجانب ضمن دعوت و تشویق تمامی شهروندان برای شرکت در انتخابات پیش رو از اینجا اعلام می کنم که بنده با رای مردم انتخاب شدم و خدمتگزار مردمم و بس و در جریان انتخابات شورای شهر از هیچ فرد و جریانی حمایت نخواهم کرد و به رای مردم احترام خواهم گذاشت و امید است با حضور افراد اصلح و کاردان در عرصه انتخابات بتوان به سوی توسعه متوازن شهری گام اساسی برداشت.

سپس فرماندار ویژه شهرستان سقز در این جلسه با اشاره به بارش سنگین و بی سابقه برف در چندین سال اخیر از تمامی دست اندرکاران، ستاد بحران شهرستان، شهرداری سقز و صاحب، پیمانکاران بخش خصوصی، شبکه بهداشت و فوریت های پزشکی، شهروندان و ... تشکر و قدردانی نمود و همراهی و همدلی شهروندان و مسئولان را در این راستا قابل تقدیر دانست و خاطر نشان ساخت: چنین همیاری ها و همدلی ها بستر ساز عزم جهادی به سمت توسعه روز افزون اجتماعی است.

علی اکبر ورمقانی با تشریح وجهه فرهنگی و تاریخی شهر سقز بیان داشت: ستاد خدمات سفر در شهرستان برای استقبال و پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی تدارک لازم  را فراهم و آمادگی کامل بر طبق مصوبات اعلامی داشته باشند.

وی بر آمادگی تمامی بانک ها (خصوصا عابر بانک ها) جهت ارائه خدمات مناسب به مسافران و شهروندان در تمامی ساعات شبانه روز در ایام نوروز تاکید ویژه نمود.

ورمقانی افزود:  ادارات در راستای برگزاری انتخاباتی باشکوه و آماده سازی بسترهای لازم برای حماسه سیاسی اردیبهشت 96 از هیچ کوششی دریغ نکنند.

فرماندار سقز در پایان، دستاوردهای دولت تدبیر و امید در سه سال و نیم گذشته را در حوزه های انرژی هسته ای، کشاورزی، اقتصاد و سلامت تشریح کرد.

امام جمعه سقز نیز در این مراسم شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی و اخلاقی مردم دانست و گفت: دشمن همواره از حضور پرشور  مردم ایران اسلامی در انتخابات بیم داشته است.

در ادامه رییس شرکت تعاونی سهام عدالت در شهرستان سقز با تشریح اهداف سهام عدالت گفت: در شهرستان سقز بیش از 139 هزار آمار  سهام عدالت ثبت شده و 30 درصد از افراد شناسایی نشدن و یا اقدام برای تعلق گرفتن سهام عدالت انجام ندادند

اسعد شاهی افزود: در این مرحله از سهام عدالت حذف و اضافه سهام وجود ندارد و با توجه به واگذاری 48 میلیون سهام در سطح کشور آن را پروسه ای زمان بر دانست و گفت: در این مرحله سهام داران فقط حق برداشت سود آن را خواهند داشت.

سپس دکتر نقیبی رئیس مرکر بزرک اسلامی سقز نیز از پیگیری های نماینده سقز و بانه، فرماندار و دستگاه های متولی جهت تغییر کابری زمین های روحانیون در سقز تشکر کرد.

اصحاب رسانه شبانه روزی شرکت در انتخابات مجلس شورای انتخابات شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر