کد خبر: 470368 A

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان خبرداد:

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: در سال 95 بالغ بر 600 نفر در سطح کشور و در مسابقات بین المللی، آسیایی و جهانی مدال گرفته اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حامد جولایی در آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی استان کردستان در میادین بین المللی، آسیایی و جهانی که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، با اشاره به پروژه های عمرانی در استان تصریح کرد: کارهای خوبی در این زمینه انجام شده و 100 پروژه به بهره برداری رسیده است و 14 پروژه هم کلنگ زنی شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان به مدال آوری ورزشکاران استان اشاره کرد و افزود: در سال 95 بالغ بر 600 نفر در سطح کشور و در مسابقات بین المللی، آسیایی و جهانی  61 نفر مدال گرفته اند.

جولایی در خصوص مشکل بودجه و اعتبارات در استان گفت: در سال 96  استان 4 طرح خوب تصویب شده است که دغدغه ورزشکاران برطرف و 27 صدم درصد بخشودگی مالیات برای وزارت ورزش مصوب شد تا شرکت ها، اسپانسر تیم ها و هیات ها از آن استفاده کنند. 

وی به سهم بودجه عمرانی استان اشاره کرد و گفت: سهم استان کردستان 28 میلیارد تومان است که اکثر زیرساخت ها در سال 96 به بهره برداری خواهد رسید.

وی در خصوص خانه جوانان اظهار داشت: بالغ بر  50 میلیارد تومان در سطح کشور تخصیص داده اند و سهمی نیز به  استان کردستان به منظور افتتاح خانه جوانان اختصاص یافته است.

استان کردستان بودجه مدیر کل ورزش و جوانان استان ورزش و جوانان وزارت ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر