کد خبر: 470503 A

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج:

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج ابراز داشت: تا هر جایی که شرایط جوی مساعد باشد تمهیدات لازم اتخاذ می شود و شهرداری آمادگی همکاری با سایر نهادها در جهت میزبانی مطلوب از مسافرین را دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آرش رخزادی در جلسه نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان که در سنندج برگزار شد، افزود: شهرداری برابر برنامه ستاد اسکان در دو نقطه و یک نقطه به عنوان رزرو به لحاظ امکانات تجهیز شده است.

وی لکه گیری‌های سطح شهر را مورد توجه قرار داد و گفت: علی رغم شرایط جوی ناپایدار با توجه به اولویت شهرداری در این زمینه برای اولین بار لکه گیری با ماشین آسفالت تراش انجام شد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: حدود 60 المان مختص به موضوع عید در سطح شهر نصب و رنگ آمیزی 40 هزار متر جداول با توجه به محدودیت های مالی صورت گرفته است.

رخزادی وجود 45 هزار جعبه گل در سطح شهر را مثبت ارزیابی کرد و ابراز داشت: امسال طرح گل کاری را جهت جذب مسافرین تدارک دیدیم که می تواند موثر واقع شود.

وی همچنین جمع کردن سرعت گیری‌های پلاستیکی را از دیگر خدمات شهرداری برشمرد و گفت: در این راستا ورودی شهر را مورد توجه قرار دادیم و اکیپ هایی را جهت جمع آوری زباله های اطرف جاده اعزام می کنیم.

جاده رنگ آمیزی شهرداری مسافران نوروزی سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر