کد خبر: 477568 A

فرماندار قروه مطرح کرد:

فرماندار قروه گفت: سازمان بهزیستی در زمینه آسیب‌های اجتماعی از قبیل اعتیاد، طلاق، خودکشی و سایر موارد از نیروی کارشناسی توانمندی برخوردار است که باید اعتبارات بیشتری در این زمینه جذب شود.

به گزارش ایلنا، پرویز کولانی گفت: یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی این است که مسئولیت به عنوان یک فرصتی برای خدمت به مردم شناخته می شود و مسئولیت در هر بخشی با حساب و کتاب است.

وی اظهار داشت: اگر مسئولی در مسئولیت خود خدا را مدنظر قرار ندهد و در خدمت یک هدف دنیوی،جریان فکری،فرد، گروه و موضوع دیگری باشد مسئولیتش در نزد خدا پاداشی ندارد و در دید مردم فاقد ارزش است.

فرماندار قروه گفت: دولت یازدهم نگاه ویژه ای به مسئولیت زنان دارد.

به گفته وی، در سازمان بهزیستی خدمات خوبی برای حمایت از مددجویان ارائه می شود و در دولت تدبیر و امید نگاه کارشناسی تر و توجه ویژه ای به سازمان بهزیستی شده است.

کولانی اضافه کرد: نگاه کارشناسی و دقیقی در نشست ها و کمیسیون های این سازمان وجود دارد که از نظرات کارشناسی با دید رفع مشکلات آسیب های اجتماعی استفاده و به ایجاد اشتغال توانخواهان توجه می‌شود.

وی یکی از دغدغه های شهرستان قروه را آمار بالای معلولین دانست و گفت: گاها در یک روستا بیش از 30 معلول وجود دارد باید در این زمینه فکر اساسی کرد.

فرماندار قروه افزود: سازمان بهزیستی در زمینه آسیب های اجتماعی از قبیل اعتیاد، طلاق، خودکشی و سایر موارد از نیروی کارشناسی توانمندی برخوردار است که باید اعتبارات بیشتری در این زمینه جذب شود.

به گفته وی کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند علاوه بر وظیفه اداری از ثواب نیز برخوردار هستند.

آسیب های اجتماعی اعتیاد بهزیستی خودکشی کارشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر