کد خبر: 491178 A

نماینده ولی فقیه در کردستان مطرح کرد:

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: انتخابات ندای استقلال ملت ایران است که سبب می شود به جهان اعلام کنیم نمی‌توانند در کشور ما طمع کنند و همین اندیشه است که باعث شده ما در مقابل توطئه دشمنان بایستیم و با تحریم و تهدید کاری پیش نخواهند برد.

به گزارش ایلنا، آیت االله سیدمحمد حسینی شاهرودی، صبح امروز در شعبه اخذ رای واقع در مسجد جامع سنندج که رای خود را به صندوق انداخت با بیان اینکه انتخابات در ایران همواره دو پیام جهانی و داخلی داشته است افزود: ما امتی واحده هستیم و ملتی هستیم که با وحدت و اتحاد در آینده کشور نقش ایفا می کنیم.

وی اظهار داشت: انتخابات ندای استقلال ملت ایران است که سبب می شود به جهان اعلام کنیم نمی‌توانند در کشور ما طمع کنند و همین اندیشه است که باعث شده ما در مقابل توطئه دشمنان بایستیم و با تحریم و تهدید کاری پیش نخکاهند برد.

نماینده ولی فقیه درکردستان با تاکید بر اینکه روز انتخابات روز تعیین سرنوشت ماست گفت:  انتخابات  نشانه مردم سالاری دینی است چنانچه مسئولیت‌های مختلف در کشور ما از شورا تا ریاست جمهوری و حتی رهبری توسط مردم انتخاب می‌شوند و مردم حق دارند در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند.

آیت الله حسینی شاهرودی عنوان کرد: انتخابات همچنین یک تکلیف است که بر عهده ماست و تکلیف این است که به بهترین‌ها رای بدهیم و با توجه به معیارها فرد اصلح را انتخاب کنیم.

وی خاطر نشان کرد: همه باید برای انتخاب مردم احترام قایل شویم و بپذیریم که هرکس رئیس جمهور شد رئیس جمهور تمام کشور است.

استقلال انتخابات جهان ملت ایران ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر