کد خبر: 495198 A

تیرماه امسال در کردستان برگزار می‌شود

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کردستان از برگزاری اولین همایش منطقه‌ای پیشگیری و مبارزه با قاچاق محصولات سلامت محور در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از ضربه زدن بر اقتصاد کشور تیرماه امسال در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، کامبیز حسن زاده با اعلام این خبر، گفت: محور اصلی این همایش بحث درباره قاچاق محصولات سلامت‌محور  و ارتباط این موضوع با سلامت انسان بویژه دانشجویان و دانش‌آموزان به‌عنوان بیشترین مصرف کننده این کالاها در جامعه است.

وی افزود: دانشگاه در نظر دارد در کنار پیگیری آموزش‌های مستمر در باشگاه‌ها و مدارس به منظور عمومی‌تر کردن موضوع و ایجاد حساسیت‌سازی و هماهنگی در بین سایر دستگاه‌های متولی ، اولین همایش منطقه ای را در تاریخ 96/4/14 در تالار ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور استان‌های ایلام ، کرمانشاه، همدان و آذربایجان غربی برگزار کند.

معاون غذا و دارو دانشگاه از همه دستگاه‌های متولی خواست به منظور اجرای مطلوب همایش مذکور ، اطلاع رسانی و آگاهی‌بخشی به عموم مردم، دانشگاه را یاری کنند.

 حسن زاده در پایان اضافه کرد: در حاشیه این همایش نیز نمایشگاهی از آثار ارسالی در رابطه با موضوع این همایش و نمایش توانمندی های سایر دستگاه ‌ها برپا می شود و کمیته علمی جهت داوری آثار و کمیته اجرایی جهت هماهنگی‌های اجرایی تشکیل خواهدشد.

دارو سلامت قاچاق دانشگاه علوم پزشکی کردستان منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر