کد خبر: 499979 A

با توجه به آغاز فصل گرما و به منظور صرفه جویی و جلوگیری از هدررفت آب ۵۰۰ مورد شیرالات کاهنده مصرف در سطح مدارس و مساجد استان کردستان نصب شد.

به گزارش ایلنا ، نقل از روابط عمومی آبفا کردستان برنامه های مختلفی برای مدیریت مصرف شهروندان کردستانی در مجموعه آبفا استان تهیه و تدارک دیده شده است.

از جمله این تدابیر نصب انواع مختلف شیرهای کاهنده مصرف(پرلاتور) و همچنین شیرهای الکترونیکی ، اهرمی تک و دوپایه، فشاری زماندار و کنترل دبی در امکان عمومی و همگانی شهرهای سطح استان از جمله مساجد و مدارس بوده است.

از سوی دیگر با توجه به در پیش بودن هفته صرفه جویی (اول تا هفتم تیرماه) برنامه های وسیع فرهنگی در راستای مدیریت مصرف چون پخش تیزر صرفه جویی از سیمای استان،  تبلیغات محیطی در اماکن پرازدحام، مصاحبه های مطبوعاتی و بازدید اقشار مختلف مردم از تأسیسات آبی این مجموعه در نظر گرفته شده است که در روزهای هفته صرفه جویی انجام خواهد شد.

شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان امیدوار است با اجرای این قبیل اقدامات در بخش فرهنگی، زمینه مصرف صحیح و استفاده بهینه از منابع آبی موجود به منظور احترام به حقوق نسل های آینده فراهم شود.

 

 

استان کردستان روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب صرفه جویی مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر