کد خبر: 502330 A

مرتضی بانک در کردستان:

مسئول امور شهرستان‌های ستاد روحانی گفت: اگر هوشیاری و آگاهی مردم نبود امکان بازگشت به گذشته و ورود به ورطه بحران وجود داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرتضی بانک در آیین تجلیل از اعضای فعال ستاد روحانی در کردستان با بیان اینکه در روز انتخابات با حضور چشمگیر مردم حماسه ای دیگر خلق شد افزود: با توجه به شرایط بحرانی خاورمیانه و فشارهایی که از داخل و خارج بر کشور اعمال می‌شد مردم با حساسیت و شناخت دقیق به تداوم تدبیر و امید رای دادند.

وی گفت: چنانچه مردم با آگاهی انتخاب نمی‌کردند چه بسا نقشه‌های گوناگون دشمنان در کشور عملیاتی می‌شد اما مردم با آگاهی به آزادی، توسعه، آینده نگری و دموکراسی رای دادند.

مسئول امور شهرستان‌های ستاد روحانی خاطرنشان کرد: در شرایطی این پیروزی کسب شد که برخی اشخاص و جریانات سیاسی داخلی بدون توجه به نیازهای آتی کشور مسیر را تفسیر و هدایت می‌کردند و اگر هوشیاری و آگاهی مردم نبود امکان بازگشت به گذشته و ورود به ورطه بحران وجود داشت.

بانک وجود پر شور جوانان همراه با سایر اقشار در انتخابات را مهم ارزیابی کرد و ابراز داشت: جوانان با خود باوری، آگاهی، استقلال و آینده نگری نیز مانع از بازگشت دوباره به شرایط افراط شدند.

وی با اشاره به عزم و امید ملت ایران برابر توطئه‌های دشمن گفت: علی‌رغم مشکلات مختلف مردم یکپارچگی و اتحاد خود را حفظ کردند و خط بطلانی بر افکار و توطئه‌های از پیش تعریف شده کشیدند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تحقق مطالبات مردم را مهم ارزیابی کرد و اظهار  داشت: همان‌طور که برخی مطالبات عملیاتی شده‌اند مابقی خواسته‌ها نیز مرحله به مرحله اجرا می‌شود.

بانک تاکید کرد: زنان و جوانان نخبه ما اثبات کردند قدرت مدیریت امور را در سطوح مختلف دارند و طبق قانون دولت از این ظرفیت و پتانسیل نهایت بهره را خواهد کرد.

دموکراسی مرتضی بانک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر